پرده برداری پلیس از ماجرای تیراندازی در نزدیکی متروی میرداماد

در روز‌های اخیر کلیپی از مجروحیت ۲ زن حوالی مترو میرداماد در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. پلیس پایتخت می‌گوید: این تصاویر مربوط به درگیری چند گروه اراذل و اوباش است که در اواخر سال گذشته در این محل درگیر شدند و این درگیری منجر به مجروح شدن شهروندان شده است.

asdasd
کد خبر : ۳۶۶۰
لینک کوتاه کپی شد
0

سال گذشته در یک حادثه تیر اندازی ۲ شهروند مجروح شدند و اخیرا فیلمی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده که مربوط به آن واقعه است و با روایتی نادرست دست به دست می‌شود.

در روز‌های اخیر کلیپی از مجروحیت ۲ زن حوالی مترو میرداماد در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. در شرح ویدیو گفته شده دو نفر لباس شخصی بعد از آنکه به دو زن برای رعایت حجاب تذکر می‌دهند و آن‌ها توجهی نمی‌کنند به آن‌ها تیراندازی کرده و متواری می‌شوند.

همچنین در شرح ویدیو آمده که محل این حادثه جایی حوالی متروی میرداماد بوده است، اما ماجرای این ویدئو که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است مربوط به یک سال پیش است.

پلیس پایتخت می‌گوید: این تصاویر مربوط به درگیری چند گروه اراذل و اوباش است که در اواخر سال گذشته در این محل درگیر شدند و این درگیری منجر به مجروح شدن شهروندان شده است.

سال گذشته درگیری تعدادی از اراذل و اوباش و تیراندازی توسط یکی از این افراد، موجب مجروح شدن ۲ نفر از شهروندان شد و فیلمی که اکنون در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده مربوط به آن واقعه است که با کپشن نادرستی به اشتراک گذشته شده و دست به دست می‌شود.

سال گذشته و در جریان آن درگیری با پی گیری‌های صورت گرفته همه اراذل و اوباشی که در این حادثه دخیل بودند دستگیر شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۰
ارسال نظر