سرنوشت سوزان سرنشینان تانکر حامل بنزین

ظهر امروز با اطلاع از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب تیم‌های عملیات نجات سازمان آتش نشانی به محل اعزام شدند و متوجه شدند یک دستگاه تانکر حامل سوخت از نوع بنزین واژگون و در نتیجه دچار آتش سوزی شده بود.

asdasd
کد خبر : ۳۳۷۶
لینک کوتاه کپی شد
0

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب خبرداد و گفت: در این حادثه بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر حاوی بنزین متاسفانه ۳ سرنشین این تانکر جان خود را از دست دادند.

رجام دانش در بندرعباس اظهار داشت: ظهر امروز با اطلاع از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب تیم‌های عملیات نجات سازمان آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه در اولین پیچ از مسیر بندرعباس رخ داده و مطابق آن یک دستگاه تانکر حامل سوخت از نوع بنزین واژگون و در نتیجه دچار آتش سوزی شده بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس گفت: با حضور عوامل امدادی در محل حادثه، عملیات نجات جان سرنشینان و اطفا حریق آغاز شد که متاسفانه به علت شدت واقعه و گیر افتادن پای سرنشینان، این افراد نتوانستند به موقع از خودرو سوخت رسان خارج شوند.

وی تصریح کرد: به رغم تلاش‌های انجام شده متاسفانه به علت آتش سوزی شدید هر 3 سرنشین در آتش سوختند و جان خود را از دست دادند.

دانش گفت: در حال حاضر پیکر این حان باختگان تحویل عوامل انتظامی شده و آتش سوزی نیز اطفا شده، علت حادثه هم طبق برآوردهای انجام شده، سرعت زیاد این تانکر بوده است.

منبع: تسنیم

۰
ارسال نظر