خبرگزاری میزان: اعلام نتیجه بررسی‌های پزشکی قانونی درباره محمد قبادلو

بر اساس اعلام پزشکی قانونی محمد قبادلو هنگام ارتکاب جرم علائم و شواهدی از اختلال عمده روانشناسی که باعث فقدان قوه تمییز و کنترل اراده بشود را نداشته است.

asdasd
کد خبر : ۲۲۴۸۴۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، میزان نوشت: حکم قصاص «محمد قبادلو» عامل زیر گرفتن مأموران یگان امداد مستقر در شهر پرند در اغتشاشات سال گذشته، که اقدام وی منجر به شهادت «فرید کرم‌پور حسنوند» و مجروح شدن ۵ مامور نیروی انتظامی شد، صبح امروز پس از ۴۸۷ روز رسیدگی قضایی به پرونده اجرا شد. 

باتوجه به ادعای اختلال روانی متهم از سوی وکلای وی، متهم مهرماه ۱۴۰۱ به پزشکی قانونی معرفی می‎‌‌شود و پرونده سلامت روانی وی گواهی می‌شود.

پزشکی قانونی در این رابطه اعلام کرد: علائم و شواهدی از اختلال عمده روان پزشکی که باعث فقدان قوه تمییز و کنترل اراده شود در زمان وقوع جرم در متهم مشاهده نمی‌شود.

حتی پس از اعلام نظر پزشکی قانونی در مورد سلامت متهم، در جلسه ۱۹ آذرماه ۱۴۰۱، روانپزشک و رئیس پزشکی قانونی و سایر مطلعان و شهود نیز دعوت شدند.

طبق معاینات و بررسی های پزشکی قانونی علائم و شواهد از اختلال عمده روانشناسی که باعث فقدان قوه تمییز  و کنترل اراده محمد قبادلو شود در زمان وقوع جرم در نامبرده مشاهده نمی‌شود و مسئول اعمال و رفتار خود بوده است.

قبادلو

۰
ارسال نظر