رمال برای دختر جوان دردسری بزرگ رقم زد!

دخترجوان که برای پیدا کردن سارق خانه‌اش به زن رمال مراجعه کرده بود با نشانی اشتباهی که به او دادند به دردسر بزرگی افتاد.

asdasd
کد خبر : ۲۰۷۰۳۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا: دخترجوان که برای پیدا کردن سارق خانه‌اش به زن رمال مراجعه کرده بود با نشانی اشتباهی که به او دادند به دردسر بزرگی افتاد….

مدتی قبل دختر جوانی با پلیس تماس گرفت و از سرقت پول و طلاهایش خبر داد و گفت: همراه خانواده ام به مسافرت رفته بودیم و زمانی که برگشتیم، متوجه سرقت از خانه شدیم.

تصور می کنم شخصی که سرقت ها را انجام داده آشنا باشد چون چند روز قبل از اینکه به مسافرت برویم جشن تولدم بود و دوست و فامیل را به خانه مان دعوت کردیم.

با شکایت زن جوان، کارآگاهان پلیس وارد عمل شده و تحقیقات برای دستگیری سارقان آغاز شد. در نخستین گام، کارآگاهان به بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل سرقت پرداختند. دوربین ها نشان می داد دو سارق بالکن رو در غیاب صاحبخانه وارد خانه شاکی شده و نقشه سرقت را اجرا کرده اند.

سارقان سابقه دار

گرچه سارقان چهره های خود را پوشانده بودند، اما در بازبینی دوربین ها تصاویر آنها تا حدودی به دست آمد.

از سویی مأموران با این احتمال که سرقت ها توسط سارقان سابقه دار صورت گرفته است به سراغ آلبوم متهمان سابقه دار رفتند. در بازبینی تصاویر، کارآگاهان موفق شدند هویت یکی از سارقان را شناسایی کنند و در ادامه فردی به نام شهرام دستگیر شد.

شهرام در تحقیقات به سرقت از خانه شاکی و چند سرقت دیگر به شیوه بالکن رویی اعتراف کرد. با اعتراف شهرام، همدست او نیز بازداشت شد و مقداری از وسایل سرقتی نیز از مخفیگاه متهمان نیز کشف شد.

عذاب وجدان شاکی

حدود 20 روز از دستگیری سارقان خانه گذشته بود که دختر جوان بار دیگر به پلیس مراجعه و راز سرقت دیگری را برملا کرد و گفت: عذاب وجدان یک لحظه مرا رها نمی کند. نمی دانم چطور با این موضوع کنار بیایم.

می دانم به خاطر کاری که کرده ام مجازات می شوم، اما تصمیم گرفتم واقعیت را برملا کنم.

آیینه بینی

زن جوان در ادامه گفت: با اینکه تردید داشتم اما احتمال می دادم سرقت از طرف مهری انجام شده باشد تا اینکه برای اطمینان به سراغ زن رمال و آینه بینی رفتم که سال گذشته هم برای بخت گشایی پیش او رفته بودم.

از آنجا که او چندین طلسم به من داده بود و من چندین ماه بعد با میلاد نامزد کردم به او خیلی اعتماد داشتم و با خودم گفتم او می تواند سارق خانه را به من معرفی کند.

وقتی پیش زن آینه بین رفتم او مدعی شد سارق زنی آشناست که حرف اول اسمش با میم شروع می شود، پوستی گندمگون دارد و به خاطر حسادت و انتقام گیری دست به سرقت زده است.

مشخصاتی که متهم را لو داد

مشخصاتی که زن رمال می داد با مشخصات مهری یکی بود و مطمئن شدم که او سرقت را انجام داده است. ابتدا می خواستم موضوع را به پلیس خبر دهم، اما به من گفتند بدون مدرک نمی توانی از کسی شکایت کنی. مدرک من اظهارات زن رمال بود که هیچ اعتباری برای پلیس نداشت.

به همین دلیل تصمیم گرفتم تا خودم انتقام بگیرم. موضوع را به نامزدم گفتم و او قبول کرد که در این ماجرا همراهم باشد.

یک روز میلاد و دوستش در حالی که هر دو کلاه کاسکت به سر داشتند، اقدام به قاپیدن کیف مهری کردند و گوشی و مدارکش را سرقت کردند.

وقتی پلیس گفت سارقان دستگیر شده اند باورم نمی شد تا اینکه وسایلی را که از من سرقت شده بود در خانه آنها پیدا کردند.

دختر جوان ادامه داد: بعد از آن عذاب وجدان به سراغم آمد. چندین بار خواستم وسایل مهری را به خانه اش ارسال کنم اما ترسیدم که لو بروم. در نهایت دل به دریا زدم و به پلیس آمدم تا واقعیت را بگویم، چرا که دیگر تحمل عذاب وجدان را ندارم.

با اظهارات زن جوان، مهری نیز به پلیس مراجعه کرد و پس از دریافت وسایلش که به سرقت رفته بود، از شکایت خود صرف نظر کرد.

۰
ارسال نظر