“فرهاد” تنها ماند!

فراز کمالوند برای هدایت تیم سایپا با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.

asdasd
کد خبر : ۱۸۸۷۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی؛ از چند هفته قبل بحث جدایی فراز کمالوند از تیم فوتبال استقلال مطرح شد اما با توجه به اینکه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا مسابقات حساسی را پشت سر می گذاشت این قضیه در حد شایعه باقی ماند تا اینکه آبی پوشان به عنوان تیم اول از گروه C مسابقات صعود کردند.

با بازگشت استقلال به تهران فراز کمالوند نیز به مدیریت باشگاه استقلال و همچنین فرهاد مجیدی اعلام کرد که قصد جدایی از این تیم و پیوستن به سایپا را دارد و مدیر فنی آبی پوشان تصمیم خود را برای این انتقال گرفته است.

با اینکه باشگاه استقلال هیچ موضع رسمی در خصوص این اخبار ندارد تا این سکوت شائبه جدایی کمالوند را قوی‌تر نماید، اما خبرنگار ما کسب اطلاع کرد برخی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در تلاش هستند تا کمالوند را برای ادامه همکاری با استقلال راضی کنند.

این تلاش‌ها از شب گذشته و بلافاصله بعد از رسیدن پرواز استقلال از جده به تهران آغاز شد اما بی نتیجه ماند چون کمالوند با حضور در محل دیدار دوستانه سایپا رسما به این تیم پیوست و با لباس سایپا هم عکس یادگار گرفت.

اولین اظهارات کمالوند پس از جدایی از استقلال

فراز کمالوند در واکنش به جدایی از استقلال و پیوستن به سایپا گفت: حرفه ما مربیگری است و بعد از پیشنهاد سایپا با توافق فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به این جمع بندی رسیدیم که به سایپا کمک کنم.

سایپا دارای امکانات سخت افزاری خوب و جزو معدود تیم‌های تهرانی است که باقی مانده است. امیدوارم این تیم با پتانسیلی که دارد در لیگ برتر بماند. فاصله بازی‌ها کم است و امیدوارم به چیزی که می‌خواهیم برسیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مبلغ پیشنهادی سایپا علت جدایی‌اش از استقلال بوده است، گفت: این حرف‌ها کدام است؟ من برای کمک به سایپا آمدم. بحث مبلغ زاییده تفکر افرادی است که مشخص نیست به چه چیزی فکر می‌کنند. حضورم در استقلال به خاطر فرهاد مجیدی بود. دوستی ما ۳۰ ساله است و اختلافی نداشتیم.

مخالفت با حضور سراجی در سایپا

سرمربی سایپا در خصوص اینکه سراجی گفته که احمد مددی، مدیرعامل باشگاه سایپا مخالف حضور او در سایپا بوده است، گفت: ایشان دوست داشت در استقلال بماند، اما چون با نظر فنی مجیدی آمده بودم توانستم نظر او را جلب کنم. قراردادم با استقلال قلبی بود، چرا که با مجیدی ۳۰ سال است که دوست هستم.

کمالوند درباره نقشش در صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: من نقش بسیار جزیی داشتم. نقش اصلی را پس از لطف خدا، بازیکنان و فرهاد مجیدی داشتند.

من گوشه‌ای از کار را گرفتم. خدا را شکر دل هواداران استقلال خوش شد. هواداران از اتفاقات استقلال ناراحت بودند. با آمدن مجیدی روند رو به رشد استقلال ادامه پیدا می‌کند. این تیم لیاقت رسیدن به فینال آسیا را دارد.

وی در مورد قرارداد یک سال و نیمه با سایپا و برنامه‌هایش برای این تیم خاطرنشان کرد: چو فردا شود، فکر فردا کنیم. درباره دستیاران نیز فردا صحبت می‌کنیم.

هواداران استقلال در فضای مجازی به شدت به خاطر این جدایی از احمد مددی مدیرعامل استقلال انتقاد می‌کنند و معتقدند رابطه خوب مدیرعامل کنونی باشگاه استقلال با حلقه مدیریتی باشگاه سایپا نقش بسیار مؤثری در جدایی فراز ایفا کرد و این مسئله می‌تواند در دراز مدت به آبی‌ها لطمه بزند.

۰
ارسال نظر