ماجرای عجیب مردی که ۷۰ سال چیزی نخورده است

سال ۲۰۱۰ بیمارستان استرلینگ در احمدآباد هندوستان مهمان عجیب‌وغریبی داشت؛ پرالاد جانی پیرمرد ۸۲ ساله‌ای که مدعی بود از ۷۰ سال پیش نه غذایی خورده و نه چیزی نوشیده!

ماجرای عجیب مردی که ۷۰ سال چیزی نخورده است
کد خبر : ۱۸۶۲۳۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری آنلاین، سال ۲۰۱۰ بیمارستان استرلینگ در احمدآباد هندوستان مهمان عجیب‌وغریبی داشت؛ پرالاد جانی پیرمرد ۸۲ ساله‌ای که مدعی بود از ۷۰ سال پیش نه غذایی خورده و نه چیزی نوشیده!

وقتی ماجرای حیرت‌انگیز این پیرمرد همه جا پیچید، پزشکان بیمارستان استرلینگ تصمیم گرفتند جانی را برای مدتی در بیمارستان بستری کنند و آزمایش‌های لازم را روی او انجام بدهند تا به راز نخوردن و نیاشامیدن این مرتاض پی ببرند.

نتیجه آزمایشات مرتاض هندی

نکته جالب اینجاست که در چند روزی هم که پرالاد در بیمارستان تحت مراقبت کامل پزشکی بود به هیچ عنوان چیزی نخورده و بالطبع بدنش هم هیچ چیزی را دفع نکرد.

از نظر علم پزشکی بیشتر مردم می‌توانند تا چند روز هم بدون غذا سر کنند چون بدن آنها از چربی ذخیره شده به عنوان منبع غذایی استفاده می‌کند و وقتی که چربی سوزی تمام می‌شود، ذخیره پروتئینی بدن شروع به سوختن می‌کند.

تعداد بسیار کمی هم سه تا چهار روز بدون نوشیدن آب می‌توانند زنده بمانند. اما جانی رکورد گرسنه و تشنه ماندن را شکست.

بعد از اینکه این پیرمرد ۸۲ ساله در بیمارستان بستری شد نقطه به نقطه بدن او مورد آزمایش قرار گرفت و عملکرد تمام اعضای بدن این مرتاض هندی کنترل شد.

نتیجه آزمایشات بسیار حیرت‌آور بود؛ چون تمامی ارگان‌های بدن این پیرمرد مثل ساعت کار می‌کردند و مورد پرالاد جانی به عقیده دکتر دینش دیسای -پزشک متخصص - بسیار نادر بود.

نکته عجیب‌تر هم اینکه این مرتاض با وجود ۷۰ سال دوری از آب و غذا از نظر روانی و فیزیکی در سلامت کامل به سر می‌بُرد.

۰
ارسال نظر