فوتبالیست ۱۲۰ میلیارد تومانی ایران کیست؟!

مدیر عامل باشگاه آلومینیوم اعلام کرد: شنیده‌ایم که ۱۲۰ میلیارد تومان در ازای رضایت نامه و دو فصل قرارداد یک بازیکن قرار است پرداخت شود.

فوتبالیست ۱۲۰ میلیارد تومانی ایران کیست؟!
کد خبر : ۱۷۷۹۹۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه؛ در شرایطی که فعالیت نقل و انتقالات تیم‌ها هنوز به طور جدی آغاز نشده و فقط گمانه‌زنی در این مورد وجود دارد، اما محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم عنوان کرده برخی باشگاه‌ها برای جذب بازیکن اقدام نموده و حتی رکورد مبلغ جابه‌جایی بازیکن را با یک عدد عجیب شکسته‌اند.

رجائیان در این باره می‌گوید: قبل از دستورالعمل جدید فدراسیون فوتبال، صحبت‌هایی شنیده بودیم که مبالغ قرارداد‌ها برای فصل جدید خیلی بالاست. مثلا شنیدم رقم انتقال یک بازیکن از یک باشگاه به باشگاه دیگر، معادل کل بودجه سال قبل ما در آلومینیوم بوده که این مبلغ فقط برای یک بازیکن اختصاص داشت.

او در مورد رقم مطرح شده برای انتقال یک بازیکن به یک باشگاه خاص عنوان کرد: شنیده‌ایم که ۱۲۰ میلیارد تومان در ازای رضایت نامه و دو فصل قرارداد یک بازیکن قرار است پرداخت شود.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم یادآور شد: من قبل از دستورالعمل فدراسیون قصد داشتم به سهامداران کارخانه بگویم که ما را هم در بازار نقل و انتقالات تقویت کنند تا بتوانیم بازیکن بگیریم که این قوانین جدید آمد و محدودیت‌هایی گذاشت.

رجائیان تاکید کرد: بازیکنان سطح بالا اگر چنین قیمتی که گفته می‌شود، داشته باشند، شرایط را برای باشگاه‌هایی مثل ما که برای ارائه بازی خوب و استفاده از جوانان تلاش خواهند کرد، سخت می‌کند.

۰
ارسال نظر