چرا پرسپولیس دیگر پرتماشاگرترین تیم ایران نیست؟

در اصفهان و تبریز علاوه بر اینکه محدودیتی برای تعداد تماشاگران وجود ندارد، الزامی هم برای خرید اینترنتی بلیت عنوان نشده است.

asdasd
کد خبر : ۱۷۲۹۸۷
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو، در حالی که طرفداران تراکتور و سپاهان بدون محدودیت راهی ورزشگاه یادگار امام و نقش جهان خواهند شد، هواداران پرسپولیس تنها امکان خرید ۱۵ هزار بلیت از سامانه بلیت فروشی را داشته‌اند تا در حساس‌ترین بازی این فصل خود به بیش از ۶۰ هزار صندلی استادیوم آزادی دسترسی نداشته باشند.

پرسپولیس این هفته در شرایطی آخرین میزبانی خود در لیگ بیست و دوم را خواهد داشت که هرگز طرفداران این تیم نتوانستند از تمام ظرفیت ورزشگاه استفاده کنند، اما برای بازی گل‌گهر این انتظار می‌رفت که حداقل همانند دربی چیزی در حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار بلیت فروخته شود و امکان حمایت بیشتری برای هواداران به وجود بیاید.

نکته جالب این است که در اصفهان و تبریز علاوه بر اینکه محدودیتی برای تعداد تماشاگران وجود ندارد، الزامی هم برای خرید اینترنتی بلیت عنوان نشده است.

در تبریز، همچون سال‌های گذشته، گیت‌های بلیت فروشی داخل ورزشگاه فعال هستند و در ازای پرداخت نقدی، برای تماشاگران بلیت ثبت می‌کنند.

در اصفهان نیز باوجود مخالفت فدراسیون فوتبال، باشگاه سپاهان به صورت رایگان تماشاگران خود را به ورزشگاه می‌فرستد.

و حتی برای بازی ملوان که هواداران پرسپولیس، استقلال و تراکتور بلیت اینترنتی را با کد ملی خود رزرو کرده بودند نیز سپاهانی‌ها با حضور در استادیوم توانستند به ورزشگاه راه یابند.

نکته جالب اینکه باشگاه تراکتور برای دیدار با سپاهان تنها ۳۰ درصد برای ورزشگاه بلیت فروشی کرده بود، اما ازدحام و تجمع تماشاگران در ورزشگاه باعث شد تا در نهایت مسئولان با حضور بدون بلیت آن‌ها نیز موافقت کنند.

۰
ارسال نظر