“رونالدو” عربستانی ها را فریب داد!

رونالدو ابرستاره پرتغالی ها رقم عجیبی ار تیم النصر به جیب زده اما ناکامی های او شرایط بدی را برای او به وجود آورده است.

asdasd
کد خبر : ۱۶۹۱۵۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از فارس، کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی زمستان گذشته در اقدامی غافلگیرکننده راهی لیگ برتر فوتبال عربستان شد و به تیم النصر پیوست. نکته جالب در این انتقال رقم باورنکردنی سعودی‌ها برای رونالدو است.

ابرستاره پرتغالی در سن ۳۸ سالگی دستمزد سالیانه ۲۰۰ میلیون یورو به جیب می‌زند و این رقم گران قیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال شد.

رونالدو این روز‌ها شرایط بدی در عربستان دارد و زمزمه‌هایی از ترک ریاض شنیده می‌شود. النصر در جام‌ها یکی پس از دیگری با رونالدو ناکام می‌ماند و این شرایط بد ابرستاره پرتغالی را کلافه کرده است.

مسلی آل معمر رئیس باشگاه النصر شنیده می‌شود از سمتش استعفا کرده و در جدیدترین اظهاراتش علیه ابرستاره پرتغالی صحبت کرده و جذب رونالدو را یکی از فریب‌های بزرگ زندگی اش نامید.

این مسئول اصلی انتقال رونالدو به عربستان با ابراز پشیمانی، گفت: دوباره در عمرم فریب خوردم. بار اول وقتی بود که ۳ سیخ کباب خواسته بودم، ولی به من دو سیخ دادند. دومین بار امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو بود!

به نظر می‌رسد آینده رونالدو در فوتبال عربستان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. ابرستاره پرتغالی رقم باورنکردنی از سعودی‌ها به جیب زده، ولی تا الان نتوانسته موفقیتی برای تیم شهر ریاض داشته باشد و بعد از حذف از ۳ جام تنها قهرمانی در لیگ مانده که در این رقابت‌ها هم با کسب نتایج ضعیف امیدشان کمرنگ شده است.

۰
ارسال نظر