دستگیری فروشنده داروی تقلبی کرونا

رئیس پلیس فتای استان زنجان از کلاهبرداری جدیدی در فضای مجازی با عنوان فروش داروی مکمل کرونا خبر داد و گفت: فردی که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی، اقدام به فروش داروهای مکمل درمان کرونا می‌کرد، دستگیر شد.

دستگیری فروشنده داروی تقلبی کرونا
کد خبر : ۱۴۴۷
لینک کوتاه کپی شد
0

محمدعلی آدینه‌لو با بیان اینکه در فضای مجازی همچون فضای حقیقی احتمال وقوع جرم وجود دارد، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که جرم در فضای مجازی را گسترش داده است، استفاده بیش از اندازه اغلب افراد جامعه با این فضا است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور ما به گونه‌ای است که برخی افراد به دنبال این هستند که به انواع مختلف از افراد دیگر سوءاستفاده کنند، گفت: باید کاربران فضای مجازی از آسیب‌های این فضا آگاه شوند.

آدینه‌لو با بیان اینکه قدرت کشف پلیس در جرائم فضای مجازی بر اساس آمارها، آمار بالایی است، اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون جرائم بسیاری در فضای مجازی کشف و متخلفان آن تحویل قانون شده‌اند.

رئیس پلیس فتای استان زنجان در ادامه از کلاهبرداری جدیدی در فضای مجازی با عنوان فروش داروی مکمل کرونا خبر داد و گفت: فردی که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی، اقدام به فروش داروهای مکمل درمان کرونا می‌کرد، دستگیر شد.

وی با اشاره به کشف فعالیت یک شخص در شبکه‌های مجازی به بهانه فروش مکمل داروی کرونا افزود: با بررسی‌های فنی و تخصصی متهم با هویت معلوم در استان زنجان شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر و مقادیر قابل توجهی داروی غیرمجاز از وی کشف و ضبط شد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

منبع: فارس

۰
ارسال نظر