تصاویری قدیمی از عقد پسر احمدی نژاد با دختر معاون اول سابق!

جهان نیوز تصاویری از مراسم ازدواج پسر احمدی نژاد با دختر اسفندیار رحیم مشایی در سال ۹۲ را منتشر کرد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح ، در این تصویرها مراسم بسیار ساده و مردانه‌ای مشاهده می‌شود که پس از آن نماز جماعت مغرب و عشا به امامت احمدی نژاد برگزار شده بود.

پسر احمدی نژاد با دختر رحیم مشایی عقد کرد.

گزارشی از مراسم عروسی پسر احمدی‌نژاد

غروب ۴ شنبه بود که موبایلم زنگ خورد و برای فردا شب به یه جشن ازدواج دعوت شدم. جشن ازدواج دوست خوبم علیرضا. قبلاً خبرشو داشتم که در عید سعید غدیر خم خانوادگی به بیت رفته بودن و خطبه عقدش با خواهر زاده شهید کاوه خونده شده بود.

تابناک: جواد متین دوست نزدیک پسر رئیس جمهور، در وبلاگش از عروسی پسر دوم احمدی نژاد خبر داده و به شرح آن پرداخته است:

غروب ۴ شنبه بود که موبایلم زنگ خورد و برای فردا شب به یه جشن ازدواج دعوت شدم. جشن ازدواج دوست خوبم علیرضا.

بیشتر بخوانید:

زیباترین مدل جهان در آرزوی ازدواج با احمدی نژاد!

ویدئو/ صحبت‌های غیر قابل انتظار محمود احمدی نژاد

قبلاً خبرشو داشتم که در عید سعید غدیر خم خانوادگی به بیت رفته بودن و خطبه عقدش با خواهر زاده شهید کاوه خونده شده بود. پنجشنبه ۲۶ خرداد ۹۰. شام ولادت باسعادت آقا امیر مؤمنان علی (ع) ساعت ۲۱ وارد باشگاه فرهنگی ورزشی نهاد شدم.

بیرون باشگاه رفت و آمد مردم و ماشین‌ها در خیابان فرشته و اطرافش بقدری عادی بود که شک کردم که شاید اشتباه اومدم. انگار نه انگار که داخل این مجموعه جشن ازدواج پسر رئیس جمهوره.

وارد محوطه حیاط تالار شدم و با دیدن یک دستگاه ون در سمت راست خودم فهمیدم که باید موبایلم رو تحویل بدم. صدای صلوات در گوشه‌ای از حیاط توجه‌ام رو به خودش جلب کردم.

پسر احمدی نژاد با دختر رحیم مشایی عقد کرده بود.

صف نماز

صف نماز جماعت تشکیل شده بود و نماز اول رو خونده بودن. وارد تالار شدم. میزهای خالی از مهمون که همه برای نماز به محوطه حیاط رفته بودن. یک دیس میوه و شیرینی، یک بطری آب معدنی، پیش دستی و چاقو تموم اون چیزی بود که برای پذیرایی رو میزها گذاشته بودن.

از دکتر خبر گرفتم. گفتن در حیاط پشتی در حال نمازن. عده‌ای از مهمونها به دلیل کمبود جا به حیاط پشت رفته بودن. نماز رو به حاج آقا ثمره هاشمی اقتدا کردم و برگشتم به سالن.

دکتر میز اول در ورودی سالن کنار حاج آقا اکبری (پدر عروس خانم) نشسته بودند. بعد از احوال پرسی گرم با ایشون و تعداد دیگه‌ای از مسئولین از جمله آقای مهندس زریبافان، آقای رحیمی، آقای دکتر زیاری سر میز نشستم.

مداح اهل بیت (ع) ضمن خیرمقدم به میهمانان شروع به مدیحه سرایی و مولودی خوانی کرد تا اینکه آقا داماد وارد مجلس شد. مثل همه مجالس جشن ازدواج با تک تک میهمانان احوالپرسی کرد و خوش آمد گفت و بعد هم کنار دکتر و حاج آقا اکبری نشست.

آقای خیرخواه مدیر باشگاه از دقت و اصرار دکتر به وضعیت پذیرایی برام تعریف کرد. از اینکه دکتر فقط یک نوع غذا سفارش داده و حدود ۳.۵ میلیون تومان کل هزینه سالن شده و دکتر پرداخت کرده.

تعداد میهمانان

تعداد میهمانان مرد حاضر در سالن رو ۱۸۰ نفر عنوان کرد. خودم هم هر چی دقت کردم غیر از چند مسئولی که اسمشون رو آوردم از مسئولین کشوری و لشگری کس دیگه‌ای ندیدم. راستش قبلاً هم مراسم جشن ازدواج فرزندان مسئولین رفته بودم.

پسر احمدی نژاد با دختر رحیم مشایی عقد کرده است.

از بریز و بپاش هاشون که بگذریم حضور همه وزرا و مسئولین کشور برای آدم یک جلسه مهم مملکتی رو تداعی می‌کرد و شاید انتظار داشتم اون شب مسئولین و همراهانشون صف بکشن پشت هم و یه هزار نفری رو تو سالن ببینم!

ولی اون شب مواجه بودم با یه مجلس ساده ساده. مجلس جشنی از جنس مردم. چون پدر داماد از جنس مردم بود. در همه جای جشن سادگی بود و سادگی. در پذیرایی، ماشین عروس، شام در عین سادگی خوشمزه و خوش عطر.

اتمام مراسم

مجری برنامه هم کمی با علیرضا شوخی کرد و از یارانه و هدیه یک میلیون تومانی فرزند آینده‌ش گفت که دکتر هم لبخندی گوشه لبهاش نشست.

مراسم تموم شد و دکتر و پدر عروس خانوم جلوی درب خروج ایستادن تا میهمانان از سالن خارج شوند. صحنه مواجهه بچه‌های ۷.۸ساله که فریاد میزدن دایی دایی با دکتر جالب بود که اونها رو در آغوش می‌گرفت و محبت میکرد.

حاج خانوم مادر دکتر هم که بخاطر ناراحتی پا روی ویلچر نشسته بود اومده بود. علیرضا ویلچر رو تا درب خروج حرکت داد و به مادر بزرگ کمک کرد.

خواهر دکتر، پروین خانم احمدی نژاد که عضو شورای شهر تهرانه از اوضاع منطقه ۱۷ ازم پرسیدن.

همه رفتند و دکتر هم که صاحب مجلس بود به آشپزخونه رفت و به دست اندرکارای سالن خداقوت گفت. همه رفتند و عروس و داماد هم بدون هیچ تشریفات اضافی سوار ماشین شدند و همراه خانواده هاشون به سمت خونه رفتند.

کد خبر : ۱۱۷۷۱۶
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان