زنی که قصاب را اجیر کشتن شوهرش کرد!

متهم گفت: زن جوان پس از چند روز آشنایی، ادعا کرد که چند سال قبل ازدواج کرده و همسرش وی را هدف ضرب و جرح قرار می‌دهد که در ادامه زن جوان از من درخواست کرد شوهرش را از سر راه بردارم و کلید خانه‌اش را در اختیارم قرار داد!

asdasd
کد خبر : ۱۱۳۲۲۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم: قصاب هستم و گاهی‌اوقات به دلیل مشکلات مالی، مسافرکشی می‌کنم که چندی قبل، زن جوانی را به عنوان مسافر سوار کردم و با وی آشنا شدم …

۲۱ تیر ماه سال جاری، رسیدگی به پرونده قتل یک مرد جوان با ضربات چاقو در خانه‌ای در محله جوادیه تهران در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نشان داد، مقتول به دلایل نامشخصی توسط ۲ مرد با ضربات مهلک چاقو به قتل رسیده و عاملان این جنایت پس از ارتکاب جرم با موتورسیکلت به مکان نامعلومی متواری شده‌اند.

انجام تحقیقات جنایی

کارآگاهان که در جریان تحقیقات جنایی متوجه دوربین‌های مداربسته صحنه جرم شده بودند به بازبینی لحظه به لحظه فیلم آن پرداختند و پلاک موتورسیکلت را شناسایی کردند؛ بدین ترتیب با دستور بازپرس جنایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات گسترده را برای شناسایی و دستگیری ۲ مرد جنایتکار کلید زدند.

تحقیقات توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه داشت تا اینکه صاحب موتورسیکلت، موردنظر شناسایی و مخفیگاه وی در جنوب تهران ردیابی شد؛ همین سرنخ کافی بود تا مرد جوان دستگیر و به دایره ویژه قتل پلیس پایتخت منتقل شود.

متهم پس از انتقال به اداره دهم در بازجویی‌های فنی، هدف تحقیقات قرار گرفت؛ وی در ابتدا منکر قتل بود اما درخصوص زمان ترددش هنگام وقوع جنایت اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد که همین موضوع نشان می‌داد مرد جوان در این پرونده قتل نقش داشته است.

اعتراف متهم

متهم پس از چند جلسه بازجویی، بالاخره لب به اعتراف باز کرد و به جرم قتل مرد جوان با همدستی دوستش اعتراف کرد و گفت: قصاب هستم و گاهی‌اوقات به دلیل مشکلات مالی، مسافرکشی می‌کنم که چندی قبل، زن جوانی را به عنوان مسافر سوار کردم و با وی آشنا شدم.

وی گفت: زن جوان پس از چند روز آشنایی، ادعا کرد که چند سال قبل ازدواج کرده و همسرش وی را هدف ضرب و جرح قرار می‌دهد که در ادامه زن جوان از من درخواست کرد شوهرش را از سر راه بردارم و کلید خانه‌اش را در اختیارم قرار داد!

متهم ادامه داد: برای انجام این کار از دوستم درخواست کمک کردم که در ادامه با برنامه‌ریزی دقیق که داشتیم با موتورسیکلت راهی خانه مقتول در محله جوادیه شدیم و پس از کمین ۳۰ دقیقه‌ای وی را با ضربات مهلک چاقو به قتل رساندیم.

دستگیری همدست مرد جوان و همسر مقتول

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، همدست مرد جوان و همسر مقتول را نیز در عملیات‌های جداگانه دستگیر و برای تحقیقات به دایره ویژه قتل پلیس آگاهی پایتخت منتقل کردند.

تحقیقات از ۳ متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

۰
ارسال نظر