بازیگران فینال جوکر و زمان پخش آن مشخص شد!

در مسابقه فینال جوکر نفرات منتخب پنج فصل قبلی در دو گروه هشت تیمی با هم رقابت می‌کنند. هر فینال هم قرار است در ۴ قسمت عرضه شود.

asdasd
کد خبر : ۸۵۷۹۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، زمان پخش فینال جوکر در خرداد ماه ۱۴۰۱ اعلام شده است. با پخش قسمت آخر فصل پنجم جوکر، با برنامه ریزی‌های انجام شده، پخش این رئالتی شو به طور موقت متوقف شده است. برای اطلاع از زمان پخش فینال جوکر، مهمانان فصل آخر و بازیگران فینال جوکر با ما همراه باشید.

فصل ششم جوکر این هفته استثنائا چهارشنبه ساعت هشت صبح و از هفته بعد به روال قبل، دوشنبهٔ هر هفته منتشر خواهد شد.

بازیگران فینال جوکر

رضا شفیعی جم، سهیل مستجابیان، شهرام قایدی، عباس جمشیدی فر، محمد رضا علیمردانی، هومن حاجی عبداللهی، بیژن بنفشه خواه، ایمان صفا و یوسف تیموری از جمله نفرات منتخبی هستند که در فینال جوکر حضور خواهند داشت.

در فینال این رئالیتی‌شو شاهد تغییراتی در قوانین بازی خواهیم بود. در بازی فینال یک کارت جوکر وجود دارد که به شکل قرعه کشی در اختیار یکی از شرکت کننده‌ها قرار می‌گیرد. فردی که کارت جوکر به او برسد اجازه خندیدن در طول مسابقه را دارد.

تاکنون پنج فصل از این رئالیتی شو پخش شده که در فصل اول هومن حاجی عبد اللهی و سهیل مستجابیان به شکل مشترک اول شدند، در فصل دوم هم مقام اول به شکل مشترک به شهرام قائدی و هومن برق نورد رسید. علیرضا استادی، یوسف صیادی و سیروس میمنت هم به ترتیب از فصل سوم تا پنجم اول شدند.

رئالتی شو جوکرکاری است از احسان علیخانی که آن را به شکل مشترک همراه با؛ سیدحامد میرفتاحی کارگردانی می‌کند. این رئالتی شو از محصولات پلتفروم «فیلیمو» است.

در حالی که فصل پنجم برنامه «جوکر» به پایان رسیده این برنامه دو فصل دیگر هم ادامه خواهد داشت که در آن برگزیدگان این پنج فصل با هم رقابت می‌کنند. فینال رئالیتی شو «جوکر» در دو فصل ۵ قسمتی آماده می‌شود. زمان پخش این قسمت‌ها هنوز مشخص نیست و هر فصل شامل دو گروه قهرمانان و بامزه‌ها خواهد بود. بدین ترتیب که فینالیست‌های این پنج فصل در کنار منتخبان این فصل‌ها قرار می‌گیرند و در نهایت دو قهرمان برای «جوکر» معرفی می‌شود. در فینال جوکر ۱۶ نفر از حاضران پنج فصل پیشین حضور خواهند داشت.

۰
ارسال نظر