عکس/ مجری چادری مشهور پیامک کشف حجاب دریافت کرد!

مژده لواسانی یکی از مجریان مطرح صداوسیما که پوشش چادر دارد، از اتفاق عجیبی که برایش افتاده گفت.

asdasd
کد خبر : ۸۴۶۸۹
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، مژده لواسانی با انتشار پیامکی که به دلیل کشف حجاب برایش آمده بود، از پیگیری این مسئله تا به انت‌ها خبر داد.

مژده لواسانی نوشت: «استودیوی برنامه ما در محوطه نمایشگاه بین‌المللی هست و من هر شب همین ساعت ۲۱:۳۰ که در پیام آمده است از درب مجاور باشگاه انقلاب با ماشین خودم وارد نمایشگاه می‌شوم و طبیعتاً با همین پوشش؛ شالی که در عکس مشاهده می‌کنید! چادر! ساق دست! آماده اجرا!

و خب دوست عزیزی که این حجاب را کشف حجاب دیده به نظرم یا با ما شوخی داشته یا باید به بینایی‌سنجی مراجعه کند. وقتی این پیامک برایم آمد هم خندیدم و هم بابت این همه بی‌دقتی که هر روز اتفاق می‌افتد و احتمالاً جریمه‌های زیادی هم در پی دارد تأسف خوردم»

مژده لواسانی مجری چادری مشهور پیامک کشف حجاب دریافت کرده است.

انتقاد به نحوه اجرای طرح ناظر

مهر نوشت: بنا بر اعلام فرماندهان پلیس طرح ناظر، طرح خوبی برای مقابله با کشف حجاب در خودرو است چراکه شأن افراد حفظ می‌شود و دیگر شاهد برخورد میدانی و فیزیکی با افراد نیستیم؛

این طرح در ایده طرح خوبی است اما متأسفانه در عمل نتوانسته موفق عمل کند و در کنار پیامک‌های اشتباه جرایم رانندگی موجب رنج خاطر افرادی می‌شود که به اشتباه برای آن‌ها این پیامک ارسال می‌شود.

ارسال اشتباه پیامک‌های کشف حجاب وعدم رضایت بر عملکرد افرادی که این پیامک‌ها را در سامانه ثبت می‌کنند موجب اعتراض رانندگان است، چرا که اگر این پیامک دو بار برای فردی ارسال شود و فرد به پلیس مراجعه نکند حتی اگر پیامک اشتباه باشد خودرو باید توقیف شود و این رفتار زمان زیادی را از افراد به هدر می‌دهد.

پیشنهاد می‌شود پلیس با تربیت نیروهای به کار گرفته شده در طرح ناظر و رصد مداوم بر رفتار آن‌ها جلوی این قبیل رفتارها را بگیرد تا درصد رضایت مندی مردم از خدمات و عملکرد ناجا بیشتر از پیش شود.

۰
ارسال نظر