اخلاق افتضاح بازیگر به ظاهر آرام خبرساز شد!

مدیر برنامه‌های تام کروز ادعا می‌کند که این بازیگر خلق و خوی بسیار بدی دارد، تا جایی که یک بار یک آلبوم عکس به سمتش پرتاب کرد.

اخلاق افتضاح بازیگر به ظاهر آرام خبرساز شد!
کد خبر : ۷۶۷۰۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو, تام کروز یکی از بزرگ‌ترین ستارگان سینمای جهان است که از دهه ۱۹۸۰ باعث رونق بخشیدن به گیشه‌ها شده و با بعضی از مشهورترین کارگردانان هالیوودی ازجمله استیون اسپیلبرگ، استنلی کوبریک و پل توماس اندرسون کار کرده است.

اما علی‌رغم همه این موفقیت‌ها، کروز به خاطر شخصیت پردردسر و کنترلگری که در صحنه فیلم‌برداری دارد شهرت پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید: جنجالی ترین طلاق های زوج های جذاب سینمایی

کمپانی فیلم‌سازی پارامونت پیکچرز در سال ۲۰۰۶ راه خود را از تام کروز و شرکت فیلم‌سازی‌اش کروز/واگنر پروداکشنز جدا کرد، زیرا گزارش‌ها حاکی از رفتارهای بحث‌ برانگیز این بازیگر ازجمله حمایت عمومی‌اش از ساینتولوژی، فرقه‌ای جنجالی و محکوم کردن استفاده از داروهای ضدافسردگی توسط او بود.

از آن زمان تا کنون روابط این دو شرکت بهبود یافته، اما رفتار تند کروز سال‌ها منبع شایعات هالیوودی بوده است.

جزئیات رفتار تند تام کروز به روایت مدیر برنامه هایش

ایلین برلین، اولین مدیر برنامه‌های کروز در مصاحبه‌ای که اخیرا با روزنامه دیلی میل انجام داده به جزئیات رفتار تند این بازیگر پرداخته است. او می‌گوید کروز اصرار داشت که به عنوان یک بازیگر جدی گرفته شود. برلین می‌گوید کروز وقتی ۱۹ ساله بود آلبومی از عکس‌های تبلیغاتی برای مجلات نوجوانان را به سمتش پرتاب کرد، چون می‌خواست به عنوان یک ستاره بزرگسال شناخته شود.

او گفت: تامی خلق و خوی وحشتناکی داشت. او خشم زیادی از پدرش در خود داشت، دمدمی مزاج بود و با یک حرکت کوچک عصبانی می‌شد. انگار چیزی درونش به آرامی در حال سوختن بود، می‌جوشید و بعد یک‌دفعه منفجر می‌شد. من این را ناشی از احساس ناامنی‌اش می‌دانم.

برای تولد ۱۹ سالگی‌اش آلبومی از تمام مقالاتی که در مجلات نوجوانان درباره‌اش چاپ شده بود به او دادم، اما او فریاد زد: «نمی‌خواهم در مجلات نوجوانان باشم.» به من گفت خودش را یک بزرگسال می‌داند، نه یک قهرمان نوجوان. آلبوم را محکم به سمتم پرت کرد و به صورتم خورد.

این تنها باری نیست که اخلاق تند کروز در سال‌های اخیر خبرساز شده. در دسامبر ۲۰۲۰ فایل صوتی از صحنه فیلم‌برداری ماموریت غیرممکن ۷ به بیرون درز کرد که در آن کروز به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های کووید-۱۹ در حال فریاد زدن بر سر پرسنل بود.

شهرت کروز در کنترلگری نیز ظاهرا برنامه‌های یونیورسال پیکچرز را دچار اختلال کرده بود، زیرا این بازیگر در صحنه فیلمبرداری فیلم مومیایی تا حد زیادی سعی در به دست گرفتن کنترل امور داشت.

۰
ارسال نظر