زیباترین دختران و پسران متولد چه ماهی هستند؟

تمام انسان‌ها و مخلوقات خداوند زیبا هستن و برای خود زیبایی‌هایی دارند و اینکه بخواهیم زیباترین رو معرفی کنیم دلیل بر این نیست که باقی افراد زیبا نیستند بلکه میزان زیبایی در افراد متفاوت است.

asdasd
کد خبر : ۷۱۷۷۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، به نقل از رکنا، به شکل اجمالی رتبه‌بندی زیباترین‌ها را بخوانیم. اما زیاد این فهرست‌ها را جدی نگیرید و به زیبایی درون و بیرون خود اعتنا کنید!

رتبه اول متولدین اسفند

چشم‌های اسفندی ها، جذاب‌ترین ویژگی ظاهری آن‌هاست و رتبه پنجم را در جذاب‌ترین متولدین ماه‌ها دارند. ذهن متفکر و با ملاحظه آن‌ها شما را مطمئن می‌کند که با انسان‌های همدل و دلسوزی طرف هستید که همیشه آمادگی شنیدن صدای دیگران و کمک به آن‌ها را دارند.

ولی چرا اسفندی‌ها در راس جذابترین‌ها در بین متولدین ماه‌های مختلف قرار ندارند، دلیل آن این است که آن‌ها شخصیت متناقضی دارند و همین امر ارتباط دیگران با آن‌ها را سخت می‌کند. آن‌ها احساسی و حساس عمل می‌کنند و اگر اوضاع طبق روال پیش نرود، فورا بدون هیچ توضیحی کناره گیری می‌کنند.

رتبه دوم متولدین مرداد

نوع موهای مردادی‌ها موجب می‌شود هر جا که بروند تمام توجه‌ها را به خود جلب می‌شکنند. آن‌ها شجاع و با اعتماد به نفس هستند و به گزارش پرشین وی با وجود آنکه حس اعتماد به نفس آن‌ها فریبنده و جذاب است.

ولی با این حال یکی از ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها موجب کاهش جذابیت‌شان می‌شود و آن این است که گاهی اوقات لجوج می‌شوند، تا حدی که می‌خواهند برای به اثبات رساندن نقطه نظر خود بجنگند. وقتی فکر می‌کنند حق با آن‌هاست، خیلی سخت می‌توانند دلایل دیگر را بشنوند و در بییشتر اوقات فکر می‌کنند خودشان اشتباه نمی‌کنند.

رتبه سوم متولدین مهر

آن‌ها از بودن در جمع دوستان لذت می‌برند و مصاحبت با آن‌ها نیز لذت بخش است. تحسین برانگیزترین ویژگی آن‌ها این است که آن‌ها افرادی متعادل هستند و هر موقعیتی را سعی می‌کنند با سیاست مدیریت کنند.

زیباترین دختران و پسران متولد آذر هستند.

با وجود چنین ویژگی‌های مثبتی، آن‌ها به دلیل ترس از تنهایی، افراد چندان جذابی محسوب نمی‌شوند چرا که این ویژگی می‌تواند آن‌ها را افرادی محتاج و در روابط بیش از اندازه مالک نشان دهد.

رتبه چهارم متولدین آذر

آذرماهی‌ها مستقل، قوی و با علاقه وافر به زندگی هستند و دارای تمام ویژگی‌هایی هستند که اکثر مردم فاقد آن هستند ولی با این وجود مردم فورا جذب آن‌ها می‌شوند.

یک لبخند جذاب را نیز به این شخصیت شگفت‌انگیز اضافه کنید تا یک دستورالعمل جذابیت عالی به دست بیاید.

با این وجود، آن‌ها در راس جذاب ترین‌ها در بین متولدین ماه‌ها قرار ندارند و دلیل آن نیز این است که روحیه آزادی طلبانه آن‌ها گاهی قوه منطق آن‌ها را فلج می‌کند و ممکن است تبدل به افرادی بی‌فکر شده و اطرافیان خود را برنجانند. آزادی آن‌ها برایشان ارزشمند است ولی باید یاد بگیرند برای احساسات دیگران نیز ارزش قائل شوند.

رتبه پنجم متولدین خرداد

خردادی‌ها احساس جوانی را دوست دارند و پوست شفاف و زیبایی دارند که به آن‌ها چهره درخشان و جوانی می‌دهد. آن‌ها رفتاری راحت و دوستانه، شاد و پرشور دارند که فورا به نظر دیگران مطلوب و جذاب می‌رسد.

با وجود ویژگی‌های جذابشان، آن‌ها از تعهد و مسئولیت می‌ترسند و همین امر جذابیت آن‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. نگرش لحظه‌ای آن‌ها به مسائل می‌تواند جالب باشد. ولی در عین حال این ویژگی بدین معنیست که وادار کردن آن‌ها به پایبندی به اهداف بلند مدت را سخت می‌کند

رتبه ششم متولدین شهریور

شهریوری‌ها در لیست جذاب‌ترین متولدین ماه‌ها رتبه هفتم را دارند. آن‌ها به کمال گرا بودن معروف هستند و ذاتا با استقامت هستند و پوست زیبایی نیز دارند که معمولا در نتیجه رسیدگی آن‌ها به پوست‌شان است!

صرف نظر از اینکه آن‌ها از موهبت برخی از ویژگی‌های زیبای چهره برخوردارند، آن‌ها به عنوان افرادی باهوش و منظم نیز شناخته می‌شوند. با این وجود در بالاترین رتبه نیستند چرا که ذاتا بیش از اندازه منتقد هستند.

درست مثل اردیبهشتی ها، تاثیر خوب گذاشتن روی شهریوری‌ها سخت است. بنابراین مردم در وهله اول جذب‌شان می‌شوند ولی به محض اینکه بیشتر آن‌ها را می‌ششناسند، جذابیت اولیه آن‌ها برایشان کم می‌شود.

رتبه هفتم متولدین آبان

آبان ماهی‌ها افرادی احساسی و مشتاق و دارای نگاه گیرایی هستند. با وجود نگاه هیپنتیزم کننده خود که فورا غریبه‌ها را به سمت خود جذب می‌کند، ولی افراد چندان جذابی محسوب نمی‌شوند و دلیل‌عدم جذابیت آن‌ها نیز بیشتر مربوط مشکل بی‌اعتمادی آن‌هاست که تمام شخصیت آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

زیباترین دختران و پسران متولد شهریور هستند.

رتبه هشتم متولدین اردیبهشت

اردیبهشتی‌ها لب‌های جذاب دارند و در رتبه نهم جذاب‌ترین متولدین ماه‌ها قرار دارند. از سوی دیگر با وجود ظاهر آرام و خونسردشان، افرادی مصمم و هدف گرا هستند که در نقش‌های رهبری و مدیریت خوب عمل می‌کنند و همچنین کاردان بوده و به خوبی از عهده کارها برمی آیند.

ولی علاقه بیش از حد آن‌ها به مسائل عملی و کاربردی و چیزهای قابل پیش بینی، موجب می‌شود گاهی کسل کننده به نظر برسند. همچنین جلب اعتماد آن‌ها نیز راحت نیست.

به محض اینکه در یک رابطه قرار می‌گیرند می‌توانند بسیار نسبت به شریک زندگی‌شان محافظت کننده رفتار کنند تا حدی که به او احساس خفقان و در قفس بودن بدهند و این ویژگی بزرگترین دلیلی است که جذابیت آن‌ها را کم می‌کند.

رتبه نهم متولدین فروردین

فروردینی‌ها بالاترین رتبه را در لیست جذاب‌ترین متولدین ماه‌ها دارند. در نگاه اول فروردینی‌ها یکی از جذاب‌ترین افرادی هستند که ملاقات خواهید کرد. چیزی که آن‌ها را جذاب می‌کند ترکیبی از ویژگی‌های فیزیکی زیبا و خصوصیات شخصیتی خوب است.

ابروهایشان زیباست و بازتابی از عزم راسخ آن‌ها و استقلال شدید آن‌هاست. آن‌ها با ذاتا با ویژگی‌های رهبری و مدیریت به دنیا آمده‌اند و می‌توانند تبدیل به رهبرانی قابل اتکا شوند.

اخلاق دوستانه و با اعتماد به نفسی دارند که مردم از مصاحبت با آن‌ها لذت می‌برند و راحت با آن‌ها گرم می‌گیرند. تمام این ویژگی‌های جذاب در فروردینی ها، مقاومت در برابر آن‌ها را سخت می‌کند.

تنها نقص کوچکی که ممکن است از جذابیت آن‌ها کم کند ذات دمدمی مزاج آن‌هاست ولی با این حال می‌دانند چطور آن را کنترل کنند.

رتبه دهم متولدین دی

دی ماهی‌ها رتبه خوبی در بین جذاب‌ترین متولدین ماه‌ها دارند. آن‌ها برای پرخاشگری آرام خود شناخته می‌شوند. آن‌ها ممکن است در ظاهر سکوت کنند ولی شخصیتی متمرکز و مصمم دارند در حرفه‌ای که انتخاب می‌کنند به دنبال موفقیت هستند.

آن‌ها انضباط شخصی زیادی داشته و به عقاید خود و ویژگی‌های اخلاقی بسیار مقیدند. علاوه بر این از نظر ظاهری پاهای خوش فرم و قوی دارند که توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.

زیباترین دختران و پسران متولد مهر اند.

دی ماهی‌ها راحت سفره دلشان را باز نمی‌کنند و دایره دوستانشان را کوچک نگه می‌دارند و خارج از این دایره افرادی درون گرا هستند و همین امر تا حدی به آن‌ها ظاهر مرموزی می‌دهد و همین امر می‌تواند مانعی برای روابط آن‌ها باشد.

رتبه یازدهم متولدین بهمن

پاهای بهمن ماهی‌ها به راستی زیباست و حالت عجیب و غریب آن‌ها نیز بسیار جذاب است! ولی مشکل افرادی که زندگی را از دیدگاه غیرمتعارفی می‌بینند این است که همراه شدن با آن‌ها سخت است. از نظر آن‌ها مردم عادی کسل کننده هستند.

از سوی دیگر اگر به دنبال ماجراجویی بیشتر در زندگی باشید، باید با بهمن ماهی‌ها دمخور شوید چرا که سرشار از ایده‌های منحصربه فرد هستند. ولی زندگی واقعی همیشه سرگرم کننده نیست و از آنجا که بهمن ماهی‌ها قوانین و چیزهای کاربردی و عملی را دوست ندارند، همین امر نزدیک شدن به آن‌ها را سخت می‌کند

رتبه دوازدهم متولدین تیر

تیرماهی‌ها با ذات دلسوز و احساسی و همچین صورت‌های زیبا و معصوم خود، به گزارش پرشین وی فورا همه را جذب خود می‌کنند. آن‌ها همچنین ذاتا ذهن تیز و خلاقی دارند. در روابط، افرادی مهربان و وفادار بوده و در عین حال سرگرم کننده هستند!

با این وجود یکی از خصوصیاتی که موجب می‌شود آن‌ها تا حدی از جذابیت محض فاصله پیدا کنند این است که آن‌ها بسیار حساس و زودرنج بوده و سریع ناراحت می‌شوند.

۰
ارسال نظر