عکسی که حال این روزهای “رضا رویگری” را لو داد/ تصویر

تصویری از رضا رویگری در کنار همسرش و یک زن بدنساز منتشر شد که نشان می دهد حال جسمانی او بسیار بهتر شده است.

asdasd
کد خبر : ۷۰۷۰۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، عکسی زیبا از رضا رویگری بازیگر قدیمی و سرشناس که مدتی است در بستر بیماری به سر می برد در کنار همسرش و یک خانم بدنساز با حال جسمانی خوب منتشر شد.

حال و روز این روزهای رضا رویگری

واقعیتی که "رضا رویگری" مجبور شد برملا کند!

رضا رویگری مدتی قبل در یک مصاحبه گفت که واقعیت این است که ما هنرمندان پیشکسوت به دنبال کار هستیم و نیازمند ترحم و کمک مالی نیستیم.

رضا رویگری به انتشار عکس فرامرز صدیقی واکنش نشان داد و گفت: به هنرمندان پیشکسوت کار بدهید، ما نیازمند ترحم و کمک مالی نیستیم.

بیشتر بخوانید: رضا رویگری و رد کردن شایعه ها: حسرت به دل ماندم!

رضا رویگری، بازیگر فیلم سینمایی «اجاره نشین‌ها» گفت: قبل از کرونا وضعیت پیشنهادات به من کم بود، شاید همه فکر می کردند که کلا از کار افتاده ام، شاید نتوانم برخی حرکات را انجام دهم اما هنوز هم قدرت بازیگری دارم و درست نیست که فراموش شوم.

وی دوران کرونا را کابوس وار خواند و ادامه داد: دوران کرونا همچون یک کابوس گذشت، از سویی کاهش تولیدات سینما و تلویزیون و به تبع آن کاهش پیشنهادات و از سویی در خانه ماندن و هر روز رعایت کردن انسان را دیوانه می کند.

البته اگر از انصاف نگذریم در این مدت دو سال کرونا تماسهای زیادی داشتم، دوستان یاد می‌کردند و هوای مرا داشتند اما وقتی می دانستم که کلا وضعیت کار برای همه خراب است نمی توانستم از آنها انتظاری داشته باشم.

آخرین فعالیت سینمایی رضا رویگری

وی با اشاره به پیشنهاد بازی در سریال جزیره افزود: پیشتر هم اشاره کردم که برای بازی در این سریال پیشنهاد داشتم، از آن زمان تا امروز هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده و به گمانم از همکاری با من پیشمان شده اند.

بازیگر فیلم «دل شکسته» با اشاره به آخرین فعالیت سینمایی خود اضافه کرد: به زودی جلوی دوربین فیلم سینمایی «شادوران» خواهم رفت، اثری به کارگردانی حسین نمازی که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود. خوشحالم که بار دیگر در این جشنواره حضور دارم زیرا جشنواره فیلم فجر همواره برای هنرمندان حس و حال خوبی دارد.

رویگری با اشاره به وضعیت هنرمندان پیشکسوت خاطرنشان کرد: یک نفر عکسی را از فرامرز صدیقی منتشر کرده که وضعیتش خراب است، با من هم همین کار را کردند، این حرکات به هیچ وجه حمایت نیست، بلکه باعث حواشی بیشتر می شود، اگر به فکر هنرمندان پیشکسوت هستید به آنها کار بدهید، ما نیازمند ترحم و کمک مالی نیستیم، شما کار بدهید تا خودمان بتوانیم هزینه های زندگی را تامین کنیم.

۰
ارسال نظر