عکس دونفره و خصوصی که “رامین رضائیان” اشتباهی منتشر می کرد/ عکس

رامین رضائیان تصویری را با مهدی طارمی که لباس مناسبی بر تن ندارد به اشتراک گذاشت که برایش دردسر شد.

عکس دونفره و خصوصی که “رامین رضائیان” اشتباهی منتشر می کرد/ عکس
کد خبر : ۶۹۰۱۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، رامین رضائیان فوتبالیست سرشناس ایرانی با انتشار عکسی با خهدی طارمی که در حال زندگی مجردی هستند باعث شد انتقادات زیادی به آنها شود.

این عکس از آن جهت سوژه شده است که خیلی از کاربرها عنوان داشته اند فوتبالیست های ایرانی نباید در کشورهای عربی اینگونه زندگی مجردی اسفناکی داشته باشند و بهتر است راه بهتری برای زندگی شان پیدا کنند.

عکس خصوصی که "رامین رضائیان" اشتباهی منتشر می کرد

سانسور وحشتناک رامین رضاییان

رامین رضاییان، مدافع ایرانی تیم السیلیه قطر چند روز قبل ویدیویی از خودش در حال پیانو زدن منتشر کرد که واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

صداوسیما در اقدامی عجیب به سانسور رامین رضاییان پرداخته است. رامین رضاییان، مدافع ایرانی تیم السیلیه قطر چند روز قبل ویدیویی از خودش در حال پیانو زدن منتشر کرد که واکنش‌های زیادی را در پی داشت. یکی از این واکنش‌ها مربوط به برنامه فوتبال ۱۲۰ و ابوطالب حسینی بود که در بخش فان این هفته با ستاره سابق تیم ملی شوخی کردند.

نکته عجیب در آیتم پخش‌ شده در خصوص رضاییان این بود که ارگی که رامین پشت آن نشسته سانسور شده بود. عجیب‌تر آنکه در زمان بازپخش برنامه حتی شوخی ابوطالب با همایون شجریان هم حذف شد و صداوسیمایی‌ها با زوم کردن تصویر شلوارک رامین رضاییان را هم سانسور کردند.

۰
ارسال نظر