نمایش به سبک و سیاق “ماهور الوند”/ عکس

ماهور الوند در اینستاگرامش تصویری را با فیگور جدید و دلبرانه منتشر کرد.

asdasd
کد خبر : ۶۳۹۳۵
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش و قت صبح ، ماهور الوند بازیگر خوش چهره و شناخته شده در فیلم ملی و راه های نرفته در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری جالب را از خود با یک ژست دلبرانه منتشر کرد.

دلبری به سبک و سیاق "ماهور الوند"

ماهور الوند در عنکبوت

«عنکبوت» دومین ساخته بلند سینمایی ابراهیم ایرج‌زاد برای حضور در جشنواره فجر، همزمان در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی قرار دارد.

علیرضا علویان این روزها مشغول صداگذاری فیلم «عنکبوت» است. همچنین حامد ثابت که پیش از این در فیلم «تابستان داغ» با ایرج‌زاد همکاری داشته مشغول ساخت موسیقی فیلم جدید این کارگردان است.

بیشتر بخوانید: تیپ اروپایی ماهور الوند در دل خیابان‌های ایران!

به زودی نسخه‌ای از فیلم «عنکبوت» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و سرمایه‌گذاری محمدصادق رنجکشان به دبیرخانه جشنواره فجر برای بازبینی هیات انتخاب ارائه خواهد شد.

«عنکبوت» با داستان جنایی و رگه‌های پررنگ اجتماعی‌اش از فیلم‌های پر لوکیشن و پر بازیگر امسال است که داستان مردی را روایت می‌کند که می‌خواست ریشه فساد را بخشکاند.

محسن تنابنده، ساره بیات، شیرین یزدان بخش، ماهور الوند، گلنوش قهرمانی، علی باقری، مهدی حسینی نیا، حمیدرضا هدایتی راد، جواد یحیوی، آتیه جاوید، مهدخت مولایی، سحر عبدالهی، نیوشا علیپور، یوسف خسروی، حمید حاجی‌محمدزاده، میثم دامن‌زه، داود ذاکری با حضور فرید سجادی حسینی، بازیگران «عنکبوت» را تشکیل می‌دهند.

۰
ارسال نظر