“شبنم قلی خانی” روی اروپایی ها را کم کرد/ عکس

شنم قلی خانی نقاشیی را از خود با استایل و چهره ای اروپایی منتشر کرد که زیبایی او باورنکردنی است.

“شبنم قلی خانی” روی اروپایی ها را کم کرد/ عکس
کد خبر : ۵۷۶۹۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، شبنم قلی خانی بازیگر مطرح و سرشناس مریم مقدس در صفحه اینستاگرامش نقاشی جالب را از خود با میکاپ و استایل اروپایی طور که جذابیت خاصی دارد به اشتراک گذاشت.

نقاشی انگلیسی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی: فعالیت گروه‌های جهادی مستند شوند

شبنم قلی خانی با اشاره به اهمیت کار افرادی که این روزها کنار مردم هستند و یکدیگر را تنها نمی‌گذارند، گفت: مستندهای ارزشمندی از فعالیت گروه‌های جهادی که این روزها در کنار مردم هستند می‌تواند تولید شود.

شبنم قلی‌خانی که این روزها با سریال «بیگانه‌ای با من است» مهمان خانه‌های مخاطبان است، با حضور در برنامه «دست در دست» با اشاره به کار کردن در شرایط کرونایی اظهار داشت: در سریال «بیگانه‌ای با من است» دو سه نفر پشت صحنه مبتلا به کرونا شدند که به موقع خودشان را قرنطینه کردند تا دیگر اعضای گروه مبتلا نشوند.

وی ادامه داد: متاسفانه سه ماه پس از پایان کار استادمان زنده یاد پرویز پورحسینی را از دست دادیم که برای من به شخصه بسیار ضایعه دردناکی بود. ایشان بسیار دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت می‌کردند و من نمی‌دانم سه ماه پس از اتمام سریال چطور مبتلا شدند، اما غم بزرگی بود.

بازیگر «مریم مقدس (ع)» نیز با اشاره به برگزاری یلدای مجازی اظهار داشت: در مدت شیوع این بیماری مادرم را بسیار کم دیدم و هر بار هم دیداری بوده با فاصله اتفاق افتاده، سخت است اما برای حفظ سلامتی عزیزان‌مان لازم است. بر خلاف سال گذشته که می‌گفتند گوشی‌ها را کنار بگذاریم تا کنار هم باشیم اما امسال باید گوشی‌ها را برداریم تا باز هم بتوانیم کنار هم باشیم.

او در ادامه با اشاره به اهمیت کار افرادی که این روزها کنار مردم هستند و یکدیگر را تنها نمی‌گذارند، افزود: مستندهای ارزشمندی از فعالیت گروه‌های جهادی که این روزها در کنار مردم هستند می‌تواند تولید شود.

سلمان فرخنده با اشاره به کمپین سپاس در جهت قدردانی از کادر درمان اظهار کرد شاید برگزاری یلدای مجازی به نوعی سپاس‌گزاری از پرستاران و کادر درمان باشد.

قلی‌خانی درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت: یک فیلم سینمایی دارم که در جشنواره امسال فجر شرکت می‌کند به نام «حرف آخر» و در حال حاضر داوری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران را انجام دادم.

بازیگر «هشت و نیم دقیقه» افزود: با پایان یافتن کرونا اول عزیزانم را به آغوش می‌کشم و سپس به سفر خواهم رفت که کمبود آن را در این دوران بسیار احساس کردم.

۰
ارسال نظر