غم بزرگ بر دل “بهزاد فراهانی”

بهزاد فراهانی در مراسم افتتاحیه تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر گفت این روزها همه ما سوگواریم و هیچ کاری هم از دست‌مان برنمی‌آید. کرونا هیچ‌کس را نمی‌شناسد و همه را یکسان قلع‌وقمع می‌کند.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح به نقل از آرین خبر، تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی میثم یوسفی با حضور مخاطبان و تعدادی از هنرمندان شناخته شده تئاتر کشورمان از جمله بهزاد فراهانی، اسماعیل خلج و رویا بختیاری، اجراهای عمومی خود را با برگزاری مراسم افتتاحیه در تالار چهارسو تئاتر شهر از سر گرفت.

اسماعیل خلج، نویسنده، کارگردان و بازیگر پیشکسوت پیش از آغاز اجرای نمایش خطاب به تماشاگران حاضر در تالار چهارسو گفت: «بسیار خوشحالم که دوباره تماشاگران تئاتر را در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر می‌بینم.من به عنوان یک هنرمند همه شما عزیزان را دوست خوب خودم می‌دانم چون همه ما دوست تئاتر هستیم.»

او با بیان این که «متاسفانه کرونا بیشتر از هر صنفی به ما لطمه زد»، ادامه داد: «لطمه‌ای که موجب تعطیلی کامل تئاتر شد و شرایط خوبی را برای ما فراهم نکرد اما به هر حال امروز بسیار خوشحالم با تمهیداتی که اندیشیده شده شاهد به صحنه رفتن یک تئاتر موزیکال هستیم.

تئاتری که امیدوارم شما تماشاگران فهیم از تماشای آن لذت ببرید. ما امروز با اجرای این اثر نمایشی دوباره به تئاتر برگشتیم و امیدوارم دیگر کرونا کاری به کار ما نداشته باشد.»

بهزاد فراهانی: این روزها همه ما سوگواریم

بهزاد فراهانی، نویسنده، بازیگر و کارگردان شناخته‌شده نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هنرمندانی که پس از ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفتند، بیان کرد: «این روزها همه ما سوگواریم و هیچ کاری هم از دست‌مان برنمی‌آید.

کرونا هیچ کس را نمی‌شناسد و همه را یکسان قلع و قمع کرده است اما می‌توان گفت درباره صنوف هنری مقداری کم لطفی داشت، چون هنرمندانی را گلچین کرد و آن‌ها را از میان ما برد.

هنرمندانی که هر کدام‌شان در تاریخ کشور ما بی‌نظیر بودند و من امروز بسیار خوشحالم که به بهانه اجرای نمایش «جنگ و صلح» می‌توانیم به سهم خودمان یاد و خاطره این عزیزان را با اجرای یک اثر نمایشی گرامی بداریم.»

تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی میثم یوسفی هر روز ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۴۰ دقیقه و با قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

کد خبر : ۲۳۳۴۴
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان