تصاویر/ بیوگرافی کامل و عکس های بازیگر نقش هوته در سریال خانواده کیم چی

سریال خانواده کیم چی در حال پخش از شبکه تماشاست. گی هو ته یک گانگستر است که روزی به رستوران کیم چی می‌رود اما آنجا به نظرش آشنا می‌آید. وقتی که کمی به این موضوع فکر می‌کند متوجه می‌شود که او دوران بچگی خود را در این رستوران گذرانده است. او که در یک یتیم خانه بزرگ شده، به دنبال پیدا کردن پدر و مادرش است.

تصاویر/ بیوگرافی کامل و عکس های بازیگر نقش هوته در سریال خانواده کیم چی
کد خبر : ۲۳۲۲۶۳
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- بازیگر نقش هوته در سریال خانواده کیم چی «سونگ ایل گوک» است.

سونگ ایل گوک بازیگر سرشناس کره جنوبی متولد 1 اکتبر 1971 در سئول کره جنوبی است. او از یک پیشینه معتبر می‌آید، زیرا مادرش، کیم ائول دونگ، بازیگر و سیاستمدار برجسته کره جنوبی است. پدربزرگ مادری او، کیم دوهان، یک فعال مستقل و سیاستمدار برجسته بود.

سونگ ایل گوک در دانشگاه چئونگجو تحصیل کرد و در آنجا در رشته هنرهای نمایشی تحصیل کرد. سوابق تحصیلی او پایه‌ای قوی برای حرفه بازیگری او گذاشت و مهارت‌ها و دانش لازم را برای نقش‌های آینده اش در صنعت سرگرمی به او داد.

جومونگ

بازیگری

سونگ ایل گوک اولین بازیگری خود را در سال 1998 انجام داد و به سرعت با مهارت های بازیگری همه کاره و حضور کاریزماتیک خود در صفحه نمایش به شهرت رسید. او نقش‌های گسترده‌ای را هم در درام‌های تلویزیونی و هم در فیلم‌ها ایفا کرده است. برجسته‌ترین آثار او عبارتند از:

امپراطور دریا (2004-2005): در این درام تاریخی، سونگ شخصیت یوم جانگ، یک دزد دریایی و تاجر قدرتمند را به تصویر کشید. بازی او در این سریال به میزان قابل توجهی محبوبیت او را افزایش داد و توانایی او را در انجام نقش‌های شدید و پیچیده به نمایش گذاشت.

سونگ-ایل-گوک-جومونگ (2)

جومونگ (2006-2007): این درام تاریخی، جایی که سونگ شخصیت اصلی جومونگ را به تصویر می‌کشید، موفقیت بزرگی داشت. این نه تنها موقعیت او را به عنوان یک بازیگر برجسته تثبیت کرد، بلکه جوایز و تمجیدهای زیادی را برای او به ارمغان آورد.

سونگ-ایل-گوک-جومونگ (1)

امپراطور بادها (2008): در این سریال سونگ ایل کوک نقش موهیول از نوادگان جومونگ را بازی می کرد. بازی او به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفت و شهرت او را در درام‌های تاریخی بیشتر کرد.

سونگ-ایل-گوک-جومونگ (3)

مردی به نام خدا (2010): این سریال اکشن توانایی او را در انجام نقش‌های سخت فیزیکی به نمایش گذاشت و بعد دیگری به کارنامه بازیگری او اضافه کرد.

سونگ-ایل-گوک-جومونگ (6)

خانواده کیمچی (2011-2012): همچنین به عنوان "خانواده تخمیر" شناخته می شود، این درام به او اجازه داد تا ژانر متفاوتی را بررسی کند. او نقش گی هو ته را بازی کرد، مردی با گذشته‌ای آشفته که آرامش و شروعی جدید را در یک رستوران کیمچی پیدا می‌کند. این سریال نقش تطبیق پذیری و توانایی او برای ارتباط با مخاطبان در محیط‌های امروزی را نشان داد.

سریال-خانواده-کیمچی

جانگ یئونگ سیل (2016): در این درام تاریخی، سونگ نقش جانگ یئونگ سیل، دانشمند و مخترع مشهور در دوران سلسله چوسان را بر عهده گرفت. به تصویر کشیدن او از این شخصیت تاریخی واقعی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و نشان از تعهد او برای آوردن اصالت به شخصیت هایش داشت. این آخرین سریال اوست.

سونگ-ایل-گوک-جومونگ (4)

زندگی شخصی

سونگ ایل کوک در سال 2008 با جونگ سونگ یون، قاضی دادگاه عالی ازدواج کرد. این زوج دارای سه پسر به نام های داهان، مینگوک و مانسه هستند که در سال 2012 به دنیا آمدند.

سونگ-ایل-گوک-جومونگ (5)

فعالیت‌های دیگر

سونگ ایل کوک به غیر از بازیگری فعالیت‌های مختلف دیگری هم انجام می‌دهد:

دوی ماراتن: او یک دونده ماراتن مشتاق است و در چندین ماراتن برای افزایش آگاهی و افزایش بودجه برای اهداف مختلف شرکت کرده است.

نقاشی: سونگ ایل کوک به نقاشی علاقه دارد که گاهی با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد.

۱۴
ارسال نظر