حرف خنده دار جوادر ضویان درباره حضورش در جوکر 2

جواد رضویان رباره حضورش در جوکر 2 گفت: راستش من ظرفیت باختن به همه را دارم و فکر کنم اولین فردی هستم که در همان دقایق اول از برنامه بیرون می‌رود.

asdasd
کد خبر : ۲۳۱۸۶۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش سرویس آموزش و سرگرمی وقت صبح، در فصل دوم «جوکر» احسان علیخانی جای سیامک انصاری می‌نشیند. در قسمت اول این رئالیتی‌شو، جواد رضویان یکی از شرکت‌کنندگان این برنامه است.

زمان انتشار برنامه «جوکر۲» با اجرا و میزبانی احسان علیخانی و حضور بازیگران به عنوان شرکت کننده مشخص شده و این برنامه از چهارشنبه (١۶ خرداد) در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود.

پس از فصل اول «جوکر» با اجرای سیامک انصاری، حالا این مسابقه با نام «جوکر ۲؛ طبقه بیست‌ویک» به فصل دوم رسیده و این‌بار قرار است خود احسان علیخانی در جایگاه میزبان برنامه بنشیند. آخرین اجرای احسان علیخانی به مسابقه «عصر جدید» در تلویزیون برمی گردد و حالا او بعد از تجربه یک فصل از جوکر در پشت صحنه، این بار قرار است خود در جایگاه به عنوان میزبان حاضر شود و با نشستن پشت مونیتور‌های متصل به ۵۰ دوربین، حال‌وهوای مهمانان را رصد کند.

سیدجواد رضویان بازیگر سینما و تلویزیون در قسمت اول از فصل دوم این رئالیتی شو حضور دارد. وی در حاشیه تصویربرداری این برنامه می‌گوید: راستش من ظرفیت باختن به همه را دارم و فکر کنم اولین فردی هستم که در همان دقایق اول از برنامه بیرون می‌رود. وی با اشاره به تولید فصل دوم این رئالیتی شو اضافه می‌کند: همیشه از پروژه‌هایی که به دومین فصل می‌رسد، می‌ترسیدم، اما در این برنامه شرکت کردم. امیدوارم برنامه لحظات جذاب و خوشی را برای تماشاگران درست کند.

جواد رضویان، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، محمدرضا علیمردانی، نیما شعبان نژاد، نصرالـله رادش، مجید مظفری و هادی کاظمی از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول «جوکر۲» حضور دارند. جوکر یک توانسته بود در میان رئالیتی شو‌ها و در زمان شیوع کرونا لحظات خوشی را برای مردم درست کند و جز رئالیتی شو‌های پربیننده به حساب می‌آید.

منبع: فرارو

۰
ارسال نظر