عکس حامیم در بیمارستان/ حالش چطوره؟

عکس حامیم در بیمارستان را مشاهده می کنید که دیروز دچار سانحه شد اما بعد از چند عمل جراحی بهتر است.

asdasd
کد خبر : ۲۳۱۵۸۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، وضعیت جسمی «حامیم» (خواننده موسیقی پاپ) که شامگاه ‌۸ خرداد بر اثر تصادف شدید در اتوبان نیایش تهران روانه بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شده بود، اکنون پس از عمل‌های جراحی مساعد است.

عکس حامیم در بیمارستان را مشاهده می کنید:

عکس حامیم در بیمارستان

شرکت «آراد» (شرکت کنسرت‌گزار خواننده)،‌ با اعلام این خبر نوشته است: «به اطلاع می‌رساند صبح  (۱۰ خرداد) سومین عمل جراحی «حامیم» با موفقیت انجام شد و گروه پزشکان متخصص با تلاشی سه ساعته در اتاق عمل، اخبار امیدوارکننده‌ای از روند درمانی «حامیم» را به خانواده او منتقل کرده‌اند.

خبر مرتبط
ماشین حامیم که باهاش تصادف کرد چه بود؟

تصادف حامیم خواننده پاپ در روزهای اخیر خیلی جنجالی شد. عکسی هم از خودروی حامیم که ماشین او را نشان می دهد منتشر شد که در این تصویر می بینید.

گزارش‌های پزشکی حاکی از بهبود اوضاع جسمی این خواننده است که بایستی همچنان تحت نظر باشد و دیگر هیچ خطری سلامتی او را تهدید نمی‌کند.

در این بین انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، در اوج بی‌اخلاقی صورت گرفته که ضمن تکذیب کلیه اخبار غیرموثق و بدون منبع، امروز به کلیه دوستداران «حامیم» اعلام می‌کنیم که پس از عمل موفقیت آمیز صبح امروز، روند عادی و روتین درمانی او در حال انجام است.

لطفا به اخبار نادرست توجه نکنید و هر روز اخبار و اطلاعات درباره روند درمانی «حامیم» را در صفحات رسمی موسسه «آراد» پیگیری کنید.» 

روز گذشته، سعید سال افزون (مدیرعامل کمپانی آراد) به ایسنا خبر داده بود که این خواننده در پی تصادف در اتوبان نیایش از ناحیه سر و صورت دچار آسیب جدی شده و در ای سی یو به سر می‌برد./ایسنا

 

۴
ارسال نظر