مازیار لرستانی ممنوع التصویر شد

مازیار لرستانی از اواخر زمستان سال گذشته و آستانه نوروز مقابل دوربین سریال منوچهر هادی رفته بود؛ سریالی کمدی که برای شبکه سوم سیما ساخته می‌شود و جز پروژه افزایش مخاطب تلویزیون است.

asdasd
کد خبر : ۲۳۱۵۷۳
لینک کوتاه کپی شد
0

ظاهرا مدیران سیما نهایتا با حضور لرستانی مخالفت کرده‌اند و درخواست حذف او و فیلمبرداری مجدد سکانس‌های او با بازیگر دیگری را داده‌اند.

شنیده می‌شود این اقدام به علت حواشی صحبت‌های رابعه اسکویی در برنامه «عیدی اچ دی» علیه مازیار لرستانی بوده است./ صبح سینما

مازیار لرستانی2

گفتنی است چندی پیش «رابعه اسکویی» بازیگر سینما و تلویزیون اخیرا در برنامه تاک‌شوی اینترنتی «عیدی HD» که از پلتفرم‌های فیلیمو و فیلم‌نت پخش می‌شود حضور پیدا کرد.

وی با مجری برنامه امیرحسین قیاسی ماجرای برهم خوردن دوستی سی ساله‌اش با مازیار لرستانی را تشریح کرد. 

وی در این برنامه عنوان کرد: «ما یک دوستی ساله داشتیم، یه شایعه وحشتناک بین ما به وجود آمد و ایشون متاسفانه حرفی رو که نباید بزنه زد و دوستی را پایمال کرد.

ایشون در ادامه شایعاتی که از من خاستگاری کردند حرفی به من زدند که من خیلی ناراحت شدم و به این فکر کردم که دوستی سی ساله ما کجای کار بود که هم رو نشناختیم.

خبر مرتبط
فاجعه ای که حرف های رابعه اسکویی برای مازیار لرستانی درست کرد!

بر اساس تازه ترین شنیده ها مازیار لرستانی از پروژه منوچهر هادی به یک دلیل عجیب حذف شده است.

چطور میشه از زبون ایشون همچنین چیزی خارج بشه. هر جا هست خدا نگهدارش باشه و امیدوارم حال دلش خوب باشه». 

درگیری این چهره‌ها ادامه داشت. رابعه اسکویی در این برنامه از گفتن جزئیات و اینکه مازیار لرستانی به او چه گفته خودداری کرد و نگفت که دقیقا چه عاملی باعث برهم خوردن این دوستی سی ساله شده است.

اما آنچه که واضح است این است که حرف‌هایی که مازیار لرستانی به او زده آنقدر برایش مهم بوده که یک دوستی سی ساله را از نظر رابعه اسکویی از بین برده است. 

واکنش مازیار لرستانی به حرف‌های رابعه اسکویی

به گزارش سرویس آموزش و سرگرمی وقت صبح، مازیار لرستانی، اما ساکت ننشت و به این صحبت‌های رابعه اسکویی واکنش تندی نشان داد.

واکنش تند مازیار لرستانی که رابعه اسکویی را به کینه ورزی و حسادت متهم کرده نشان می‌دهد که دوستی آنها دست کم پایان یافته.

۴
ارسال نظر