مرجان اتفاقیان، بازیگر سریال جنگل آسفالت کیست؟

مرجان اتفاقیان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی متولد ۲۵ مهر ۱۳۶۸ در تهران است و از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود.

asdasd
کد خبر : ۲۳۱۴۰۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، مرجان اتفاقیان با نقش آفرینی در نمایشی با عنوان و خداوند، هایم را فراموش کرده است، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری تئاتر کسب کرد.

وی سابقه بازی در سریال های جنگل آسفالت، سیاوش و فیلم‌ هایی همچون مغزهای کوچک زنگ زده و درد خفیف را در کارنامه هنری خود دارد. 

مرجان اتفاقیان متولد ۲۶ مهر ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر است. بدون هیچ تجربه ای وارد عرصه هنری شد از کلاس بازیگری و تئاتر شروع کرد اما با حضور در اولین تجربه خود در فیلمی به کارگردانی هومن سیدی شناخته شد.

ازدواج

مرجان اتفاقیان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

شروع فعالیت هنری

با اینکه کارمند بود اما بخاطر علاقه اش به بازیگری در سال ۱۳۹۴ قید کارش را زد و در کلاس های هومن سیدی بازیگر و کارگردان موفق این روزها شرکت کرد.

شروع با تئاتر

فروردین ۹۶ با نمایش ” و خداوند، هایم را فراموش کرده است ” به نویسندگی هومن سیدی و به کارگردانی هامون سیدی برادر هومن اولین تجربه بازیگری اش را در تئاتر بدست آورد.

اولین تجربه جلوی دوربین

ایشان در سال ۹۶ توانست در نقش شهره فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به کارگردانی هومن سیدی ایفای نقش کند که فروش گیشه این فیلم در سال ۹۷ به ۱۲/۷ میلیارد تومان رسید.

خانم اتفاقیان می گوید: آقای سیدی نگاه خوبی به بازی من داشت و بازی مرا دوست داشت به همین دلیل به من اعتماد کرده و نقش را به من سپرد.

من برای حضور در این نقش تست دادم و قبول شدم و فیلمنامه را خواندم و با این گروه همراه شدم.

تجربه بازی با محمدزاده

بازی در مقابل نوید محمدزاده به شدت سخت اما لذت‌ بخش بود. نوید با بازی خود به نفر مقابل کمک زیادی می‌ کند و حسی که لازم است را به بازیگر انتقال می‌ دهد.

من خیلی خوش شانس بودم که اولین حضورم را در فیلم هومن سیدی و در کنار نوید محمدزاده تجربه کرد اوایل استرس داشتم اما وقتی کار بلدی آنها را دیدم در ادامه راحت‌ تر نقش را بازی کردم.

حضور در فیلم کوتاه

این بازیگر در تجربه های جدید خود توانست پاییز ۹۷ در فیلم کوتاه همبازی به کارگردانی و نویسندگی مژده مجیدی در نقش اول ایفای نقش کند.

مشورت با سیدی

خانم اتفاقیان که در حین بازی در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با دو پیشنهاد سینمایی مواجه بود اما ترجیح داد بعد از اکران این فیلم پروژه جدیدی را قبول کند. او می گوید برای انتخاب نقش های جدید حتما از مشورت هومن سیدی استفاده خواهد کرد.

منبع: اقتصاد 100

۰
ارسال نظر