عکس/ زندگی وحشتناک یک زن در عجیب ترین مخفیگاه دنیا

این تصویر، درست لحظه‌ای را نشان می‌دهد که یک نینجا، درون تابلوی یک فروشگاه مواد غذایی کشف می‌شود؛ زنی ۳۴ساله که حدود یک سال است در این مخفیگاه عجیب و البته از نگاه خودش، امن، اقامت دارد.

asdasd
کد خبر : ۲۳۱۳۷۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، این تصویر، درست لحظه‌ای را نشان می‌دهد که یک نینجا، درون تابلوی یک فروشگاه مواد غذایی کشف می‌شود؛ زنی ۳۴ساله که حدود یک سال است در این مخفیگاه عجیب و البته از نگاه خودش، امن، اقامت دارد.

عجیب

از ماجرای مخفیگاه این زن، یک پیمانکار تعمیر و سرویس تابلوهای فروشگاه پرده برداشت؛ آن هم درست در زمانی که دری مخفی را پشت اتاقک تابلوی شیروانی‌مانند روی سقف مغازه پیدا کرد.

وقتی او ماجرا را به پلیس گزارش داد، هنوز نینجای قصه، نمی‌دانست چه اتفاقی انتظارش را می‌کشد. تعمیرکار و مدیر آن فروشگاه، نگران بودند که نکند در آن مخفیگاه، جسدی را مخفی کرده باشند.

البته وقتی پلیس، در اقامتگاه عجیب او در میدلند، شهری در میشیگان آمریکا را گشود؛ با صحنه‌ای عجیب روبه‌رو شد؛ زنی با لباس، دستکش و عینک اسکی، که در اتاق نشیمن مرتب و منظمش، یک تخت، قهوه‌ساز، کامپیوتر شخصی، میز کار و یک گیاه به چشم می‌خورد.

البته پلیس آمریکا که آن زن را بی‌خانمان می‌داند، از ابتکار او حسابی شگفت‌زده شده. آن زن که پلیس نامش را فاش نکرده، می‌گوید چون در گذشته، ساکن منطقه سردسیری در آلاسکا بوده، توانسته سرمای شدید اقامتگاهش را در زمستان تحمل کند.

آن زن ادعا کرده که آن بالا، حس بهتری نسبت به روی زمین دارد و چون نسبت به نور خورشید و آدم‌ها حساسیت دارد؛ چنین جای عجیبی را برای زندگی انتخاب کرده.

پلیس می‌گوید خانم نینجا، وقتی با صاحب فروشگاه روبه‌رو شده، از او عذرخواهی کرده، اما صاحب فروشگاه دیگر به او اجازه نداده در آن فضای تاریک، به زندگی ادامه دهد؛ چون معتقد است اگر برای آن زن اتفاقی بیفتد، قانون او را هم مقصر می‌داند و فروشگاه او را تعطیل می‌کند.

منبع: برترین ها

۰
ارسال نظر