تصاویر/ 2 شغل عجیب و غریب که فقط در ژاپن وجود دارد!

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید دو شغل عجیب وجود دارد که فقط در کشور ژاپن انجام می شود.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، شاید برای شما هم پیش آمده باشد در یکی از سفرهایتان با فردی روبرو شده و در حالیکه با او گفت و گو می کنید، متوجه عجیب ترین شغل های جهان که شاید در ابتدا خنده دار به نظر برسند، اما در دنیای واقعی خیلی هم کاربردی هستند.

هل دهنده مسافران به قطار

یکی از عجیب ترین شغل های جهان هل دهنده مسافران به قطار یا TRAIN PUSHERS است.

این شغل نیز در ژاپن مرسوم و به این صورت است که در ساعات پرتردد مترو و قطارها، زمانی که ازدحام مردم مانع از بستن در می شود، این شخص افراد را به درون قطار هل می دهد تا درها بسته شوند.

معمولا افرادی که این شغل را دارند، به صورت پاره وقت کار می کنند و از بین دانشجویان یا کارمندان دیگر ایستگاه ها انتخاب می شوند.

شغل

عذرخواهی کننده حرفه ای

شغل عجیب بعدی عذرخواهی کننده حرفه ای یا PROFESSIONAL APOLOGISER است. برای برخی از مردم، عذرخواهی کردن کار ساده ای نیست، اما برای افرادی دیگر گفتن ببخشید کاری بی ضرر و بسیار آسان است.

اگر شما جزو گروه دوم قرار می گیرد، می توانید یکی از شغل های عجیب جهان را انتخاب کرده و به کار مشغول شوید: عذرخواهی کننده حرفه ای. شرکت Shazaiya Aiga Pro Agency در ژاپن وجود دارد که از طرف فردی که می خواهد معذرت خواهی کند یک عذرخواهی حرفه ای به شخص دیگر می فرستد.

معذرت خواهی که پای تلفن انجام یا با ایمیل فرستاده شود حدودا 95 دلار و اگر شخصی بخواهد که عذرخواهی کننده حرفه ای رو در رو عذرخواهی را انجام دهد حدودا 225 دلار باید بپردازد.

عجیب

منبع: طوطیا نیوز

کد خبر : ۲۳۰۶۱۱
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان