عکس/ مازیار لرستانی عکس خودش را با عشقش منتشر کرد که حرف و حدیث ها تمام شود!

مازیار لرستانی تصویری از خود در دوران کودکی با پستانکی که در آن دوران عشق زندگی اش بوده منتش کرد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، یکی از پست های جالب منتشر شده در صفحه اینستاگرام مازیار لرستانی که با عکس دوست داشتنی دوران کودکی اش همراه بود، به نوعی لو دادن عادات دوران کودکی بود که در آن، آقای بازیگر از پستانک خوردنش تا سن 6 سالگی اش تا تارزان شدن هایش گفت که در نوع خود جالب توجه بود.

حرفهای آقای بازیگر اکثر ما را به یاد شیطنت های دوران کودکی مان می اندازد، شیطنت هایی که بخشی از آن مربوط به بهم ریختن تشک ها و پریدن از روی آنها می شود.

مازیار لرتانی

مازیار لرستانی با این عکس جالب همراه با پستانک خود نوشت:

در استانه دوسالگی بودم. کنجکاو و بازیگوش تنها وابستگی ام به پستانگی قرمز رنگ بود که از شش ماهگی تا شش سالگی (زمان) تحصیل کلاس اول دبستان از خود دور نمی کردم.

کارتونهای مورد علاقه،ام سوپر من و تارزان بودند. کاراکترهای خیالی که در تکوین شخصیت ام مرا مسوول و دقیق به اطرافیانم نگه میداشت چند سال بعد... اوج این احساس در من با سریال مرد شش ملیون دلاری شدت گرفت.

همیشه میخواستم کاری برای کسی بکنم تا خوشحالش کنم یا دردی را تسکین بدهم، حتی اگر شده با جوک گفتنت.

مادرم معلم و پدرم قاضی و من در هردوی این فضاها مدرسه و دادگستری دنبال سوژه های جذاب برای تقلیدهای شبانه و سرگرمی اهل خانه بودم.

این وضع تا سالهای ورود به مقطع ابتدایی ادامه داشت....

من خودم را سوپر من و تارزان تصور میکردم و اغلب از بالای ردیف تشکهای چیده شده روی هم برای،مهمانان با نعرههای تارزان مانند سقوط آزاد میکردم

و یا به سبک سوپر، من به قصد پروازی نجات بخش خودم را از بالای کمد روی رختخوابهای درهم و برهم بازی قبل پرتاب میکردم.... و بعد که... مادر و خاله..می آمدند و می فهمیدند... و برای مرتب کردن سرزنش وار سخنرانی می کردند... پا به فرار میگذاشتم و گوشه ای پنهان میشدم تا برای سوپر من و تارزان درونم نقشه بهتری بکشم..........

بازی از نو...

بخوانید: شوخی عجیب مازیار لرستانی با زنان بعد از تغییر جنسیت!

منبع: ساعد نیوز

کد خبر : ۲۳۰۵۶۳
لینک کوتاه کپی شد
8
۱۸
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
 • ناشناس

  واقعا خاک بر سرتون با این تیتراژتون

 • ناشناس

  شما مرض دارین انقد بیکارین... با این حرفاتون.. عشقش. هههه

 • ناشناس

  خانم لرستانی دست بردار از این کارها

 • محمد

  آدما تا چهار پنج سالگی تو غریضه هستند وحافظه ندارند. از اون به بعد وارد فطرت می‌شود و حافظه شروع به شکل گرفتن میکنه، چطور آقای بازیگر قبل دو سالگیش رو بخاطر مياره، قابل تآمل هست

 • بینام

  بیخیال شهره جون

 • پوریا

  چرا اینقدر ژولیده وکثیفه بخدا ما مردا اینجوری نیستیم 🤣🤣😭

 • ناشناس

  مازیار لرستانی. یا شهره چی فکر کرده ژست مردانه به خودش میگیره. از ازدواج حرف میزنه هر چقدر هم مازیار آزارها بشی همون شهره خانومی زیاد خودتو تبلیغ نکن بشین سر جات

 • ایرانی

  خانم شهره لرستانی سابق نمیدانم نظرات ملت بسمع و نظرت میرسد؟/وقتی شهره بودی از شما خوشم میامد(خودم زن هستم)سؤال:اگر شما از بدو تولد پسر بودی؟؟؟چرا بملت خودت را زن جا زدی/اگر فزضأ ۲ جنسه بودی.بهرحال ۱جنس غالب است بجنس دیگر/اگر جنس مذکر غالب بود؟چرا؟؟؟!!!!خودت را مؤنث قالب کردی بمردم/از چشم ملت خودت را انداختی با عدم صداقتت.

اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان