حسرت بزرگ بر دل “خانم سلبریتی”

امیلی بلانت در مصاحبه ی جدیدی توضیح داد که به چه دلیل، در حقیقت مجبور به رد نقش بیوه سیاه شد و این حسرت بزرگی بر دلش باقی گذاشت.

حسرت بزرگ بر دل “خانم سلبریتی”
کد خبر : ۲۳۰۰۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از آخرین خبر، در سال ۲۰۱۰ وقتی بازیگران پروژه ی «مرد آهنی ۲» انتخاب می شدند، امیلی بلانت انتخاب اول استودیوی مارول برای بازی در نقش «ناتاشا رومانوف» یا همان «بیوه سیاه» بود.

اما او نتوانست این نقش را بپذیرد چون در آن زمان درگیر فیلم کمدی «سفرهای گالیور» (Gulliver's Travels) بود - گرچه خود علاقه ای به بازی در این فیلم نداشت.

امیلی بلانت در مصاحبه ی جدیدی توضیح داد که به چه دلیل، در حقیقت مجبور به رد نقش بیوه سیاه شد.

بلانت گفت: «من تعهد داشتم که در "سفرهای گالیور" بازی کنم. ولی خودم دلم نمی خواست در آن بازی کنم.»

قرارداد جدید

پس از بازی در فیلم «شیطان پرادا می پوشد» (The Devil Wears Prada) که به استودیوی فیلمسازی فاکس تعلق داشت، این استودیو با بلانت برای بازی در یک فیلم دیگر قرارداد بست که او باید ظرف مدت معینی به آن عمل می کرد. به همین خاطر بلانت از بازی در فیلم «مرد آهنی ۲» بازماند و مجبور شد در فیلم «سفرهای گالیور» بازی کند تا از قراردادش خلاصی یابد.

بلانت در مصاحبه ی خود گفت: «کمی دلم سوخت. من به انتخاب هایی که می کنم خیلی می بالم و فیلم هایی که بازی می کنم برایم خیلی مهم هستند، برای همین این اتفاق برایم سخت بود.»

بقیه اش را هم که می دانیم: استودیو مارول اسکارلت جوهانسون را برای نقش بیوه سیاه انتخاب کرد و او به خاطر بازی در نقش یکی از «انتقام جویان» (Avengers) به یکی از بازیگران تراز اول هالیوود بدل شد.

با این حال، بلانت هم علیرغم باز ماندن از بازی در نقش بیوه سیاه، توانسته به بازیگر موفقی بدل شود.

در حقیقت، این بازیگر مشهور در مصاحبه ی جدید خود گفت که فکر می کند ژانر ابرقهرمانی دیگر «خسته کننده شده است».

به زودی دو فیلم جدید از بلانت اکران خواهد شد؛ یکی فیلم «مکان ساکت، بخش دوم» (A Quiet Place Part II) که همین ماه اکران خواهد شد. فیلم «گشت و گذار در جنگل» (Jungle Cruise) هم در ماه ژوئیه اکران می شود که بلانت در آن با دواین جانسون همبازی است.

۰
ارسال نظر