عکس/ این پیرزن 77 ساله تصمیم به ازدواج با خودش گرفت!

پیرزنی آمریکایی که اولین بار در سال ۱۹۶۵ ازدواج کرده بود و از همسر سابقش سه فرزند دارد، در سن ۷۷ سالگی با خودش ازدواج کرد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، یک پیرزن ۷۷ ساله که بیشتر سال‌های عمرش را تنها زندگی کرده، در سال‌های آخر عمرش تصمیم گرفته با خودش ازدواج کند.

 دوروتی فدلی تصمیم گرفت لباس عروسی و دسته گل رز بخرد و با آوردن یک کشیش از کلیسا ازدواج خود را به طور رسمی در خانه سالمندانی که در آن زندگی می‌کند ثبت کند.

وی که بسیار خوشحال به نظر می‌رسید گفت: عشق مهم‌ترین چیز در این دنیاست. اگر خدا را دوست داشته باشی و خودت را دوست داشته باشی دنیایت پر از گل‌های رز می‌شود.

این زن که اهل ایالت اوهایو در آمریکاست، می‌گوید ایده این کار را از برنامه تلویزیونی که زن همسایه دیده بود گرفته است.

ازدواج

دوروتی البته پیش از این یک بار در سال ۱۹۶۵ ازدواج کرده بود و از همسر سابقش سه فرزند دارد، اما ازدواجشان چندان دوامی نداشته و او مجبور شده بیشتر سال‌های عمرش را تنها زندگی کند.

وی گفت: من می‌خواستم ازدواج کنم و زندگی شادی داشته باشم، اما همه چیز به این شکل پیش نرفت و اکنون شانس دومی برای انجام کاری دارم که باعث خوشحالی من شود.

پیرزن ۷۷ ساله افزود: به دخترم گفتم این بهترین چیزی است که تا به حال داشته ام، غیر از بچه دار شدن شما. این چیزی است که همیشه می‌خواستم و خیلی خوشحالم که آن را به من دادید.

رسانه‌های آمریکا می‌گویند این زن مفهوم عشق به خود را وارد فاز تازه‌ای کرده است.

منبع: فرارو

کد خبر : ۲۲۹۶۶۲
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان