پارسا پیروزفر نوه ثریا قاسمی است؟

حضور حمیده خیرآبادی و پارسا پیروزفر در سریال در پناه تو و مصاحبه ای که در مورد او داشته باعث شده است برخی گمان کنند پارسا پیروزفر نوه ثریا قاسمی است که اینطور نیست.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، در مصاحبه ای که ثریا قاسمی در مورد پارسا پیروز فر حرف زده آمده است: قصه پارسا پیروزفر و داود رشیدی کلاً از مجموعه حذف شد.

آن سه نفر که یکی را حسن جوهرچی نازنین من بازی می‌کرد و یکی را رامین پرچمی و دیگری پارسا پیروزفر، سه پر [پسر] دانشگاهی بودند که هر کدام قصه‌ای داشتند و به موازات هم جلو می‌رفتند.

حمید لبخنده یکی از نازنین‌ترین، متین‌ترین و داناترین کارگردان‌هایی است که با آن کار کرده‌ام. او بسیار با اخلاق و با ملاطفت و خوش کردار است.

بخوانید: نقطه ضعف عجیب پارسا پیروزفر که فکرش را نمی کنید!

از نظر کارگردانی شاید جزو دو سه نفر کارگردانی بود که با دکوپاژ سر صحنه می‌آمد. شاید بعضی از کارگردان‌های جوان ما ندادند دکوپاژ یعنی چه؛ چون نه دیده‌اند، نه دانشش را دارند.

ایشان دکوپاژ را به بازیگران می‌داد و من می‌دانستم که کدام جمله‌ام را باید کلوزآپ کار کنم و کدام جمله‌ام را مدیوم شات؛ در صفحه جلوی دیالوگ‌ها استوری برد می‌کشید و به من نشان می‌داد.

این به نظر من یکی از مهم‌ترین کارهای کارگردانان، به خصوص کارگردانان جوان است که یاد بگیرند و نترسند از اینکه دکوپاژ داشته باشند.

ببینید: عکس/ پست پارسا پیروزفر با اسم و عکس بهاره مصدقیان

کد خبر : ۲۲۹۶۴۰
لینک کوتاه کپی شد
0
۵
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان