ویدئو/ ژیلا صادقی: شهروند آمریکا هستم و شاید به آمریکا برگردم

ژیلا صادقی مجری تلویزیون با تایید اینکه همچنان شهروند آمریکا است، در پاسخ به سوال کامران نجف‌زاده درباره بازگشتش به آمریکا گفت اگر امروز این سوال را بپرسند به آمریکا برنمی‌گردم اما شاید فردا اتفاقی افتاد و به آمریکا برگشتم.

asdasd
مدت مطالعه :

وقت صبح- ژیلا صادقی در گفتگویی با کامران نجف زاده نکات جالبی را بیان کرد از جمله اینکه شهروند آمریکاست. در این ویدئو این صحبت‌ها را می‌بینید:

او در ادامه این ویدئو می‌گوید ممکن است به آمریکا برگرردد ولی الان چنین قصدی ندارد.

چند روز پیش بود که این خانم مجری که به تازگی به صداوسیما برگشته جنجال آفرین شد.

ژیلا صادقی، مجری پرحاشیه این روزهای صداوسیما که همیشه خبرساز بوده، در جدیدترین اظهارنظر خود، واکنش بحث برانگیزی به درگذشت رضا داودنژاد، بازیگر معروف سینما و تلویزیون نشان داده است.

صادقی با کنایه به برخی چهره‌ها در استوری صفحه شخصی اش نوشت: باز یکی دنیارو ترک کرد و همه ازش خاطره دارن کلی عکسای جدید ازش پخش شد تو اینستا ...

همه استوری‌های سوزناک گذاشتن اصلن همه رسمن نویسنده و شاعر شدن! خیلی‌ها مدعی شدن دو روز پیش شام و با متوفی میل کردن!

خلاصه جونم براتون بگه پیج‌های زرد هم مثل قرآن خون‌های قبرستون شروع کردن مطلبای داغدار نوشتن و تاریخارو یکی کردن، کلن متوفی شد یه آدم فضایی و بسیار محبوب، اما وقتی بود خبری نبود این رسم تو ایران ما قدمتی داره دیرینه.

روحت شاد جوون چه وقت رفتن بود؟!

رضا جان شانس اوردی از کنار مجلس شورای اسلامی رد نشدی و گرنه میگفتن نون حکومتو میخورد. آخه میدونی بقیه ادما از دولت فرانسه حقوق میگیرن...!

 

کد خبر : ۲۲۹۴۵۴
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان