نون خ 5 چند قسمت دارد؟

نون خ 5، 25 قسمت دارد و به موضوعاتی چون محیط زیست، میراث فرهنگی، مسائل قومیت‌ها و اتحاد آن‌ها می‌پردازد و از داستانی طنز و جذاب برخوردار است.

asdasd
کد خبر : ۲۲۹۴۰۷
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، نون خ 5 که در ادامه قسمت‌های قبلی است 25 قسمت مجزا دارد.

نون خ یکی از زیباترین سریال‌های طنز و بامفهوم سال‌های اخیراست. مجموعه جذاب و دیدنی نون خ 5 از 15 فروردین ماه پخش می شود که در این محتوا نگاهی اجمالی به سریال خواهیم داشت.

تاکنون چندین فصل از این سریال پخش شده است و هر فصل، حرفی تازه برای گفتن داشته و موفق شده جمع زیادی از مخاطبان را با خود همراه کند.

سریال نون خ، درباره شخصی به نام نورالدین خانزاده است که طی داستان، دچار اتفاقات و حواشی مختلف شده و بر همین اساس هر بار داستان جدید یا به‌عبارتی فصل جدیدی از سریال خلق خواهد شد.

نگاهی به فصل پنجم سریال نون خ

در این فصل نورالدین از روستای خود دل کنده و این بار به کرمان و چابهار سفر می‌کند. به همین دلیل گروه سازنده و عوامل از مسیر کرمان، سیستان و بلوچستان به شهرهای چابهار و دیگر شهرهای آن منطقه سفر کرده‌اند و قصه سریال همراه با کردها به چند قومیت دیگر نیز می‌پردازد.

در فصل‌های گذشته شاهد بودیم که این سریال با شوخی و طنز به تورم، گرانی‌ها، حاشیه‌های فوتبال، اختلاس، روابط بین‌الملل و … پرداخته است و  در این فصل، یک قصه شیرین، از سه منطقه ایران را روایت کند و همین اتفاق باعث می‌شود تا داستان این فصل از سریال، نسبت به فصل‌های گذشته، برای مخاطبان شیرین‌تر باشد.

سازندگان سریال «نون خ» در طول ساخت فصل‌های مختلف این سریال با اضافه و حذف کردن شخصیت‌های مهمان، تلاش کرده‌اند تا کاراکترهای اصلی و محوریش را حفظ کنند.

بنابراین سعید آقاخانی در نقش نورالدین خانزاده، سلمان با بازی کاظم نوربخش، خلیل با بازی حمیدرضا آذرنگ، کیوان با بازی سیروس میمنت، کاووس با بازی ماشاءالله وروایی، اوس غلام با بازی رضا رشیدی، پاشا جمالی بازیگر نقش مهیار، وحید با بازی سید حسین موسوی، شخصیت‌های محوری سریال هستند که سازندگان «نون خ» برای فصل جدید هم آن‌ها را نگه داشته‌اند.

درباره نام سریال هم جالب است بدانید که نون خ، مخفف نام نورالدین خانزاده، نقش اول سریال است.

در این فصل بازیگران بومی از کرمان و چابهار هم، حضور داشته باشند و با لهجه‌های شیرین‌شان صحبت می کنند.

جالب است بدانید در سریال سریال نون خ از بازیگران مشهور به‌ ندرت استفاده شده است مگر بازیگرانی که بار اصلی سریال را به دوش می‌کشند.

این بازیگران به غیر از سعید آقاخانی، اکثرا بومی‌هایی هستند که تئاتر بازی می‌کردند.

فصل‌های گذشته سریال نون خ یکی از بهترین‌های صدا و سیما در سال‌های اخیر بوده است، پس به‌قطع فصل پنجم آن هم، چون قسمت‌های گذشته، حسابی سر و صدا به‌پا کرده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص می‌دهد.

 

۲
ارسال نظر