مهلت ثبت نام سمپاد برای فرزندانتان را از دست ندهید

مهلت ثبت نام سمپاد تا 28 فروردین است و خانواده‌هایی که قصد دارند فرزندانشان را ثبت نام کنند باید دقت کنند چون ممکن است تمدید نشود.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، رئیس اداره استعداد‌های درخشان آموزش و پرورش قم گفت: دانش آموزان تا ۲۸ فروردین برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد ۱۴۰۳ فرصت دارند.

رئیس اداره استعداد‌های درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش قم گفت: دانش آموزانی که علاقمند به شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد ۱۴۰۳ هستند، فقط تا ۲۸ فروردین فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام و پرونده خود برای شرکت در این آزمون را تکمیل کنند.

محمد علی صمدانی اقدم افزود: علاقه‌مندان به تحصیل در این مدارس می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شیوه‌نامه اعلامی و همچنین دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون‌های ورودی دوره اول و دوم متوسطه مدارس سمپاد و دوره دوم مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۴ به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

وی افزود: شماره تماس ۳۲۹۴۲۵۷۵ نیز آماده پاسخگویی به دانش آموزان در خصوص برگزاری و ثبت نام این آزمون است.

صمدانی گفت: آزمون مدارس سمپاد امسال ۳۱ خرداد ویژه دانش آموزان ورودی پایه هفتم و ۱ تیر برای دانش آموزان ورودی‌های پایه دهم برگزار می‌شود.

وی همچنین با اشاره به ثبت نام دانش آموزان اتباع در این آزمون گفت: دانش آموزان اتباع هم درصورت داشتن کد یکتا و رمز سیدا میتوانند در این آزمون ثبت نام کنند.

آقای صمدانی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس سمپاد ۱۴۰۳ تحت نظر سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان برای دانش‌آموزان ورودی هفتم و دهم که علاقه‌مند به تحصیل در این مدارس هستند از شنبه ۱۸ فروردین آغاز شده است.

گفتنی است، سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان یا همان سمپاد، نهادی است که بر امور تحصیلی دانش‌آموزان مستعد و با بهره هوشی بالا نظارت می‌کند و در بین دانش آموزان به مدرسه تیزهوشان معروف است.

 

کد خبر : ۲۲۹۳۵۱
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان