عکس عروسی مژده خنجری

مژده خنجری در 5 آبان 1390 وقتی 18 ساله بود با همسرش آقای «محمد زمان منفردی» عقد کرد تا اینکه 5 آبان 1392 مراسم عروسی خود را گرفتند.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۰۹۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزاش وقت صبح، فارغ التحصیل دکتری روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد که کودکی اش را در فرانسه گذراند و حالا مجری محجبه صداوسیما است.

عکس عروسی مژده خنجری

ایشان در خانواده ای 4 نفره در تهران متولد شده اسد و دارای یک برادر است ، پدر خانم خنجری از جانبازان دفاع مقدس است.

پدرش تحصیلکرده مقطع دکترای رشته کامپیوتر و از اساتید دانشگاه علم و صنعت می باشد که بخاطر وضعیت 70 درصد جانبازی ، روی ویلچر می نشیند.

خانم خنجری بعد از رتبه 14 کنکور سراسری در رشته مورد علاقه اش «روانشناسی» وارد دانشگاه شهید بهشتی شد و در همین دانشگاه هم فوق لیسانس گرفت.

زندگی در فرانسه

از دوران کودکی به همراه خانواده عازم فرانسه شده و مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان در این کشور بود و در کنار آن دروس ایرانی نیز یاد میگرفت!

می گوید از 13 سالگی شبکه برون مرزی «جام جم» از صدا و سیمای ایران را پیگیر بودم و پیش خودم می گفتم روزی باید هم مجری و هم روانشناس بشم.

بعد از بازگشت به ایران سال 1391 در 19 سالگی بواسطه تسلط اش به زبان فرانسه برای شبکه بروی مرزی تست گزارشگری داد و بعد قبولی از شبکه سحر شروع کرد.

در سال 1393 بعد از دو سال تجربه در بخش بروز مرزی فرانسه به دعوت تهیه کننده برنامه «به روز» برای اجرای تست داد و بعد قبولی مجری این برنامه شد.

می گوید بواسط پدر و هم همسرش که مهندس IT می باشد با فضای تکنولوژی و آی تی برنامه «به روز» آشنا بودم و سعی می کردم همیشه به روز باشم.

 

همسر مژده خنجری

آشنایی این دو از طریق آشنایی خانم خنجری با خواهر آقا داماد شروع شد./نمنمک

۰
ارسال نظر