بلایی که باشگاه استقلال سر ارسلان مطهری آورد!

قرار گرفتن نام ارسلان مطهری در فهرست مازاد باشگاه استقلال حالا وارد ماجراهای عجیب و جنجالی شده و کار را برای این بازیکن و کادر فنی آبی پوشان سخت کرده است.

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۹۰۹
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح-  ارسلان مطهری از ابتدای فصل چندان جایی در پازل تاکتیکی جواد نکونام نداشت و به همین خاطر رفته رفته نه تنها از ترکیب اصلی و نیمکت ذخیره‌ها دور شد بلکه عملاً  کادرفنی آبی‌پوشان روی او حساب باز نمی‌کردند و مشخص بود برای دور برگشت تصمیم دیگری اتخاذ خواهند کرد.

در همین رابطه تصمیم استقلالی‌ها علنی شد و ارسلان مطهری در فهرست مازاد آبی پوشان قرار گرفت ولی به نظر می‌رسد قضیه ماجراهای تازه‌ای را برای استقلال به وجود خواهد آورد.

مطهری با استقلال قرارداد دارد و طبق قانون همچنان بازیکن استقلال محسوب می‌شود. سازمان لیگ اعلام کرده که هیچ باشگاهی نمی‌تواند نام یک بازیکن را بدون رضایت خود این شخص از فهرست نفراتش خط بزند بنابراین استقلالی‌ها باید با مطهری به خاطر این ماجرا توافق کنند.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که مطهری به دنبال دریافت مطالبات خودش است و تاکید دارد که اگر قرار است او را از استقلال کنار بگذارند، باید از نظر مالی نظرش را به طور کامل جلب کنند در غیر این صورت زیر برگه جدایی را امضا نخواهد کرد.

قضیه هنوز وارد فاز لجبازی نشده ولی اگر چنین اتفاقی رخ بدهد، بدون شک استقلال هم ابزاری دارد تا بتواند از آن برای فشار آوردن به ارسلان مطهری استفاده کند.

یکی از اطرافیان تیم در این رابطه به خبرورزشی گفت: "هر بازیکنی که در لیست مازاد قرار بگیرد، حق دارد که به دنبال منافع مالی خودش باشد اما باشگاه هم این حق را دارد که منفعت خود را در اولویت قرار بدهد.

اگر ارسلان به هر دلیلی زیر برگه جدایی را امضا نکند، باشگاه همین حق را خواهد داشت که به او اعلام کند با توجه به قراردادش، هر روز باید در محلی که تعیین می‌شود، حضور یابد و به صورت انفرادی مشغول به تمرین شود.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر