ویدئو/ شنا رفتن اسطوره فوتبال مصر به خاطر پیش بینی باخت ایران برابر ژاپن

عصام الحضری، اسطوره فوتبال مصر که پیش بینی کرده بود ژاپن ایران را به راحتی شکست می دهد، پس از پیش بینی اشتباه اش به احترام مردم ایران چند حرکت شنا انجام داد.

کد خبر : ۲۲۵۸۳۷
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - لیث نوبری، بازیکن سابق پرسپولیس از عصام الحضری اسطوره فوتبال مصر بعد از پیروزی تاریخی ایران مقابل ژاپن «انتقام» گرفت.

تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته در یک بازی تاریخی موفق شد برای اولین بار در تاریخ مسابقات جام ملت‌های آسیا ژاپن را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد و راهی نیمه نهایی شود.

الحضری قبل از بازی شاگردان قلعه نویی با سامورایی‌ها با نوبری کری خوانده بود و گفته بود: "ژاپن به راحتی ایران را شکست می‌دهد"! نوبری در برنامه زنده شبکه الکاس با اسطوره مصری شرط گذاشت که در صورت پیروزی ایران الحضری باید مقابل دیدگان همه به احترام ایران چندین حرکت شنا برود.

شب گذشته در برنامه زنده شبکه الکاس، بازیکن سابق پرسپولیس از اسطوره فوتبال مصر انتقام گرفت و او را مجبور کرد که در برنامه زنده مقابل دوربین به احترام شاگردان قلعه نویی حرکت شنا برود. در زیر می‌توانید حرکت دروازه بان سابق مصر مقابل لیث نوبری و جشن این کارشناس فوتبال ایرانی با پرچم سه رنگ کشورمان را تماشا کنید.

منبع: فارس

 

۰
ارسال نظر