چهره بازیگران سریال مدیرکل بعد گذشت 30 سال+ تصاویر

سریال مدیر کل، به خوبی از پس نشان دادن فساد ها، فشار های خانواده و عدم مسئولیت پذیری بخش زیادی از کارمندان بر آمد؛ قالب طنز و کمدی این اثر، تاثیرگذاری آن را دوچندان کرد .

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۸۰۴
لینک کوتاه کپی شد
0

تصاویر تغییرات بازیگر مدیر کل و زن و بچه هاش را نشان می دهد.

أیمن زیدان

أیمن غالب شکری الزیدانی یا أیمن زیدان در اول سپتامبر سال ۱۹۵۶ در شهر کوچکی با نام الرحیله در شمال شرق دمشق زاده شد. او در یک خانواده متوسط زاده شد، پدرش غالب زیدان پلیس بود. ایمن دوران کودکی خود را در روستای الرحیله گذراند.

بعد از دوران نوجوانی به همراه خانواده بدلیل شغل پدرش به شهر دمشق نقل مکان کردند. او با بازیگر و هنرمند سوری نورمان أسعد ازدواج کرد و حاصل این ازدواج فرزند دختری با نام جودی بود.

4

نادین خوری

وی متولد 1959 در سوریه است. بازیگری را در سال 1977 با ایفای نقش در سریال «سفر گمشدگان» آغاز کرد، اما خیلی زود با بازی در فیلم «عشق من، عشق من توت» به نقش های اصلی رسید. او از سال 1983 عضو سندیکای هنرمندان سوریه است.

3

اندریه سکاف

در 1 ژوئیه 1966 در زبدانی در حومه دمشق به دنیا آمد. او در (1992) از مؤسسه عالی هنرهای دراماتیک در (دمشق) فارغ التحصیل شد. شروع او در نقش (دولامه) در سریال کمدی تاریخی (ابو دولامه) محصول (مرکز هنری دبی) بود و همچنین با شخصیت (بهلول) در سریال (بهلول داناترین دیوانگان) شهرت داشت. ، هر سه قسمت و این اولین سریالی بود که در آن نقش اصلی را بازی می کرد.

2

امیه ملص

پدرش محمد ملاس کارگردان و مادرش محقق موسیقی است.او متاهل و دارای دو فرزند است. فارغ التحصیل موسسه عالی هنرهای دراماتیک در دمشق،گروه بازیگری است.او در سال 1993 به سندیکای هنرمندان پیوست. همسر وی لقمان درکی فیلمنامه نویس و دو دختر دارد. پس از آغاز جنگ های داخلی در سوریه به همراه همسر و فرزندانش به فرانسه رفته و به عنوان پناهجو در این کشور زندگی می کنند.

1

۰
ارسال نظر