چرا دنیز دایی در روز تولد پدرش سکوت کرده است؟

درحالی که امروز 14 بهمن 1402 تولد علی دایی با حضور مادرش برگزار شد، دنیز با اینکه در اینستاگرام پست می‌گذارد هیچ واکنشی نداد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۷۵۰
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- امروز تولد علی دایی است و بسیاری از چهره‌ها به او تبریک گفتند اما دنیز دایی صرفا عکس لباس‌های دانشگاه و مهمانی خودش را استوری کرده است.

تا این لحظه او هیچ پیامی برای تبریک تولد پدر نداده که ممکن است اتفاقی باشد یا بخاطر اختلاف نظراتی که آنها دارند.

ماجرا از آنجا شروع شد که علی دایی،  در گفتگوی  خود با عادل فردوسی پور صحبت هایی درباره ازدواجش مطرح کرد که واکنش دختر بزرگ ترش دنیز دایی و مادر وی را به دنبال داشت.

علی دایی اولین مهمان برنامه ی اینترنتی «فوتبال ۳۶۰» با اجرای عادل فردوسی پور بود و در بخشی از گفتگوی خود به زندگی شخصی اش پرداخت.

در حالی که پیش تر گفته شده بود علی دایی تاکنون دو بار ازدواج کرده و دختر بزرگش دنیز دایی را از همسر اول خود دارد و دختر کوچک ترش نورا دایی نیز ثمره ی ازدواج دوم او است، این فوتبالیست سابق در مصاحبه ی جدید خود این شایعات را رد کرد.

دایی گفت تاکنون تنها یک بار در سال ۸۳ ازدواج کرده است.

او همچنین درباره ی دخترانش گفت دنیز ۱۶ سال دارد و در انگلیس در کالج تحصیل می کند و به زودی به دانشگاه می رود و نورا نیز ۱۱ سال دارد و در ایران پیش پدر و مادرش زندگی می کند.

واکنش دنیز و مادرش

آنوطر که 55 آنلاین نوشته پس از انتشار صحبت های علی دایی درباره ی ازدواجش، دختر بزرگ وی دنیز دایی و همینطور مادر وی پست هایی در اینستاگرام خودمنتشر کردند که به نظر می رسید واکنشی به صحبت های دایی باشد.

ابتدا دنیز دایی در پستی اینستاگرامی که با تصویری از کودکی او در کنار مادرش مهسا همراه بود نوشت به زودی ۱۸ ساله خواهد شد.

دنیز دایی در این پست نوشت: «امروز داشتم به این فکر میکردم که چیزی نمونده که ١٨ سالم بشه و نشستم عکسای بچگیمو دیدم که اینو پیدا کردم که خیلی هم دوستش دارم. فکر میکنم عکس تولد یک سالگیم باشه که اتفاقاً روزشم با تولد مامانم یکیه ، ٢٠ شهریور. خواستم با این عکس از اینکه همیشه هم دوستم بودی هم مامانم ازت تشکر کنم مامان مهسا جونم. مرسی بابت همه ی سختیا و از خود گذشتگی هایی که واسه من کردی. دوستت دارم.»

حالا ممکن است در ساعت های آینده دنیز پیام تبریکی برای پدر قهرمانش بفرستد.

۰
ارسال نظر