افشاگری تکان دهنده قلعه نویی درباره اقدامات ناجوانمردانه مخالفان اش!

اظهارات عجیب امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری قبل از بازی با سوریه واکنش های متفاوتی را در پی داشته است.

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۴۷۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- سرمربی تیم‌ملی درباره تفاوت‌های جام ملت‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۲۳ و جلوگیری از رخ دادن شگفتی توضیح داد:

من خدمتتان عرض کنم که نمی‌خواهم به گذشته ورود کنم ولی شما می‌توانید از یک خبرنگار خارجی از طرف من سوال کنید که یک مربی را در بدترین شرایط تاریخ فوتبال یک کشور می‌آورند که فدراسیون رئیس ندارد و دو گروه سیاسی درگیر هستند ولی آن مربی با سه برد صعود می‌کند، چه برخوردی باید کرد؟

من از رفتاری که شد ناراحت هستم. فکر نمی‌کنم در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقی رخ دهد. باید به اتفاقات جام جهانی ۲۰۰۶ هم توجه کرد.

یک گروه خاص بودند که آن زمان با من مشکل داشتند. به همین خاطر آن برنامه تلویزیونی را درست کردند.

من یادم است که ۳۰۰ مقاله علیه من نوشتند. من گفتم که در ۳۰ سال گذشته هیچ مقامی به دست نیاورده‌ایم.

الان قطر به عنوان مدافع عنوان قهرمانی حضور دارد. در ۲۰۰۷ شرایط عجیبی وجود داشت که من مسئولیت قبول کردم. ما در بازی کره هم بهترین کیفیت را داشتیم. حتی الان هم ترکش‌هایش وجود دارد.

او ادامه داد: من تا لحظه‌ای که هستم وظیفه‌ام را انجام می‌دهد. عاشق ایران و جوانانش هستم. کسی که از بالاترین مسئولیت فوتبال ایران که تیم‌ملی است به مس کرمان می‌رود، نشان می‌دهد که عاشق فوتبال است. انسان‌هایی به من فوتبال را یاد داده‌اند که می گفتند فوتبال عاشقی است.

اگر بخواهید بگویید قهرمان جام جهانی ۷۰ چه تیمی شد، کسی یادش نیست ولی مسائل اخلاقی باقی می‌ماند. ما می‌خواستیم عاشقی ادامه دهیم ولی نگذاشتند. من دلایل اختلاف بعضی‌ها با من را فهمیدند.

من الان به عنوان کسی که پنج دهه در فوتبال هستم، از شما خواهش دارم که با آدم‌ها، مربیان و بازیکنان طوری رفتار کنید که قداستشان را نشکنید.

من خودم خیلی از بازیکنان را به درست یا غلط کنار گذاشتم ولی قداستشان را نشکاندم. در تیم‌ملی هم همینطور بوده است. من سعی کردم که در رفتارم صداقت داشته باشم. بازیکنان الان من باهوش و زرنگ هستند.

شاید به خاطر مسائل ارتباطات جمعی باشد. آنها فرق صداقت و غیر صداقت را تشخیص می‌دهند. من فیلمی دیدم که بغض کردم. وقتی رامین تصمیم به حضور در زمین داشت، دیدید که کریم (انصاری‌فرد) با تجربه بالا چطور به او کمک کرد.

فوتبال جریان دارد. ما در این رابطه بازیکنان را توجیه کرده‌ایم. عراق با یک اشتباه کوچک حذف شد. ما بازیکنانمان را آماده مراحل حذفی کرده‌ایم.

او بیان کرد: صحبت‌هایی که من راجع به آدم‌هایی کردم به این معنا نیست که از آنها دلخور هستم اما مسائلی هست که آدم حلال می‌کند ولی فراموش نمی‌کند.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر