یک ایرانی با چسباندن قاشق به تنش وارد گینس شد!

یک مرد ایرانی با چسباندن و نگه‌داشتن ۸۸ قاشق در نقاط مختلف بدن خود، بدون دخالت هیچ ماده چسبناکی، رکورد گینس را شکست.

asdasd
کد خبر : ۲۲۱۴۰۸
لینک کوتاه کپی شد
0

خبرآنلاین؛ الهه جعفرزاده: ابوالفضل صابر مختاری، مرد ۵۱ ساله ایرانی، رکورد سابق خود را که با نگه‌داشتن همزمان ۸۵ قاشق روی بدنش در سال ۲۰۲۱ به ثبت رسانده بود، شکست.

او به سازمان رکوردهای جهانی گینس گفت که پس از یک عمر چسباندن اشیا به پوست خود، تصمیم گرفت رکورد نگه‌داشتن بیشترین تعداد قاشق‌ روی بدنش را دنبال کند.

مختاری پس از اولین ثبت رکورد در ژانویه ۲۰۲۲ اعلام کرد: «وقتی بچه بودم به طور تصادفی متوجه این استعدادم شدم و پس از چندین سال تمرین و تلاش، توانستم استعداد خود را تقویت کنم و به جایگاه امروزم برسم.»

ثبت رکوردی دیگر از یک ایرانی در گینس؛ چسباندن ۸۸ قاشق روی بدن فقط با انرژی درونی!/ عکس

استعداد این مرد فقط به حفظ قاشق‌ روی پوست بدن محدود نمی‌شود. به گفته خودش، هر شئ یا جسمی را می‌تواند به بدنش بچسباند؛ از جمله: پلاستیک، شیشه، میوه، سنگ، چوب و حتی یک انسان بالغ!

مختاری معتقد است راز توانایی منحصر به فردش این است که می‌تواند انرژی را از بدن خود به اجسام منتقل کند. مختاری در بیانیه رسمی خود در سال گذشته به گینس گفت:

«من می‌توانم انرژی درونی خودم را به اشیاء منتقل کنم تا زمانی که بتوانم آنها را لمس و احساس کنم. سعی می‌کنم تا حد امکان روی اشیاء تمرکز کنم که آنها را روی بدنم متعادل نگه دارم.»

 

۰
ارسال نظر