رازی که شادمهر عقیلی درباره ژینا کلانتری برملا کرد!

شادمهر عقیلی بعد از گذشت سالها از واقعیتی که درباره رابطه او با ژینا کلانتری گفته می شد، پرده برداشت.

asdasd
کد خبر : ۲۲۱۳۴۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، در کنسرت جدید شادمهر عقیلی، او در ترانه مشهورش، ژینا را با عبارت «گل من» جایگزین کرد. این حرکت او باعث یادآوری یک رابطه طولانی و عاشقانه در بین کاربران شد؛ شادمهر و ژینا. اما دلیل جدایی این دو از هم چه بود؟

بهزاد بلور مجری مشهور از شادمهر درباره این عکس‌ها سوالی پرسید.  

بهزاد بلور: شادمهر، عکس‌های زیادی از جشن تولدت در اینترنت پخش شده و یک ویدیوی کوتاه.

من بعضی‌هایش را دیده‌ام، به نظر می‌آید که تولدت بوده. بچه‌ها می‌پرسند این‌ها مال چه وقتی است و خودت اجازه پخشش را دادی؟  

شادمهر: حدود سه - چهار سال پیش قبل از اینکه از ایران خارج بشوم، یک دختر خانمی که طرفدار کارهایم بود یک جشن تولد برایم ترتیب داد و خودم را دعوت کرد.

آنجا عکس گرفتیم و ویدیو گرفتیم، ولی قرار نبود که این‌ها برای همه پخش بشود. کسی هم از من اجازه‌ای نخواست. حالا هم که مسئله‌ای نیست، یعنی مسئله مهمی نیست. 

شرح ماجرا از زبان دوستان، آشنایان و رسانه‌ها

شادمهر عقیلی در زندگی شخصی خود گاهی وقت‌ها در ایران با دوستانش به شمال کشور می‌رفت. دوست دخترش ٰٰ (ژینا کلانتری) را عاشقانه دوست داشت و قرار ازدواج با او را داشت.  

بعضی‌ها عقیده بر این داشتند که شادمهر و ژینا نامزد هستند. حلقه دست ژینا هم این شایعه را از حالت شایعه خارج می‌کرد. نام اصلی آهنگ ژینا گل من نیز در ابتدا گل من بود. خود شادمهر در مورد نام این آهنگ گفته است:

به دنبال یک اسم خاص می‌گشتم که بجای گل من باشه و کسی از این اسم هم استفاده نکرده باشه و اسمی زیباتر از ژینا به ذهنم نرسید!  

بعد از خروج از ایران با وجود فیلم تولد و فیلم شب رفتن و بار‌ها دیده شدن، شادمهر با ژینا در انجمن شعر و انجمن سینما همراه بود، چون خود ژینا هم یک بازیگر بود.

جدایی و خیانت ژینا؟  

بعد از پایان یافتن رابطه عمیق شادمهر عقیلی با ژینا مشخص نیست کدام به هم پشت کردند آیا ژینا به شادمهر پشت کرد یا شادمهر به ژینا!  

اما داستان آشنایی شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری هنوز هم در بین طرفداران هر دو مهم و پربازدید است. اگر چه ماجرای رابطه ژینا و شادمهر مشخص نشد، اما این رابطه به جدایی ختم شد و منجر به ازدواج نشد.

ژینا و شادمهر در حال حاضر هر کدام با شخص دیگری ازدواج کردند صاحب زندگی و همسر دیگری می‌باشند. خانم کلانتری ازدواج کرده و هم اکنون یک پسر ۹ساله به نام اهورا مزدا دارد. 

منبع: آفتاب نیوز

۰
ارسال نظر