حرف های جالب الهام حمیدی درباره عروسی اش در فیلم یوسف پیامبر+ ویدئو

الهام حمیدی حرف های جالبی را درباره سکانس عروسی اش در فیلم یوسف پیامبر مطرح کرد.

کد خبر : ۲۲۱۱۳۹
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، الهام حمیدی یکی از بازیگران مطرح ایرانی درباره عروسی اش در فیلم یوسف پیامبر حرف های جالب توجه ای را مطرح کرد.

تقدیر از الهام حمیدی در جشنواره تئاتر کارتاژ تونس

رایزن فرهنگی ایران در تونس از تقدیر از امین زندگانی و الهام حمیدی در جشنواره تئاتر کارتاژ تونس خبر داد و گفت: نقش‌های بیاد ماندنی آنها به ترتیب در فیلم سینمایی ملک سلیمان و سریال یوسف پیامبر در میان مردم تونس بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

هادی آجیلی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور تونس در تشریح جشنواره تئاتر کارتاژ تونس گفت:

۴۰ سال از برگزاری اولین دوره این رویداد می گذرد و اکنون شاهد برگزاری بیست و هشتمین دوره آن هستیم. نام این رویداد است که از ریشه قرطاج نام باستانی کشور تونس گرفته‌ شده است.

این رویداد یکی از معتبرترین جشنواره‌های مهم سینمایی جهان عرب شناخته می‌شود که در واقع اولین و مهم‌ترین جشنواره فیلم در آفریقای شمالی است و جایزه اصلی آن تانیت طلایی است که به نام الهه کارتاژی نامگذاری شده‌است.

رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور تونس درباره حضور پررنگ ایران در این رویداد گفت:

۲۸ کشور همچون روسیه، فرانسه، استرالیا و آمریکا در این رویداد حضور دارند که ایران در میان این کشورها حضوری بسیار پررنگ دارد به نحوی که برخی از بدخواهان جمهوری اسلامی با این بهانه که ماهیت این رویداد عربی و آفریقایی است به حضور ایران اعتراض داشتند و برخی که به قدرت فرهنگ و هنر ایران واقف هستند باور دارند که حضور تئاتر ایران زینت‌بخش و اعتباری برای این رویداد است.

۰
ارسال نظر