واقعا این خانم با این سر وضع یکی از خواهران امیر تتلو است+ تصویر

تصویری از نغمه مقصودلو یکی از خواهران امیر تتلو منتشر شد که برعکس برادرش هیچ گونه تتویی روی صورتش ندارد.

asdasd
مدت مطالعه :

وقت صبح- عکسی عجیب از امیر تتلو و خواهرش منتشر شد که این دو شباهت زیادی به یکدیگر ندارند.

امیر تتلو+ وقت صبح

در آخرین خبرهای رسیده امیر تتلو از آذربایجان تحویل مقامات قضایی تهران شده است.

خواهر تتلو در اینستاگرامش واکنشی منفی به این موضوع نداده و خوشبین است.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی از تحویل امیرحسین مقصودلو به مقامات قضایی شهرستان تهران‌ خبر داد.

همشهری آنلاین نوشت: انتشار خبر تحویل امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو توسط پلیس ترکیه به مقامات قضایی ایران در مرز بازرگان و انتقال آن به تهران بدل به مهمترین خبر شبکه‌های اجتماعی درباره این فرد پرحاشیه شد.

«دوهفته من رو حبس کرده بود این بی همه چیز، فقط ازتون خواهش می‌کنم که بیشتر از این حرف‌های این آدم منفور رو گوش نکنید» این صحبت‌های چندماه پیش یک دختر طرفدار تتلو خطاب به دیگر تتلیتی‌ها است تا تجربه تلخ خودش برای دختر دیگری تکرار نشود.

بر اساس این گزارش، صبح امروز ناصر عتباتی رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی از تحویل امیرحسین مقصودلو به مقامات قضایی شهرستان تهران‌ خبر داد.

به گفته عتباتی از روز گذشته و تحویل تتلو به مقامات و ضابطان قضایی مستقر در مرز بازرگان، وی پس از تفهیم اتهام و صدور قرار قانونی و اقدامات قضایی لازم تحت الحفظ به تهران منتقل و تحویل مقامات قضایی ذی‌صلاح شد.

بازگشت تتلو به ایران در حالی صورت می‌گیرد، که در طول ۶ سال ترک وطن، وی با اتهامات و حاشیه‌های متعددی روبه‌رو شده است.

اغفال دختران ایرانی زیر سن قانونی، تشویق آنان به فرار و آمدن به ترکیه، تجاوز، شکنجه، فحاشی، بردگی جنسی و حبس بخشی از خاطرات متعددی است که بسیاری از این دختران نادم بعد از مواجهه با تتلو بیان کرده‌اند.

این اتفاقات منحصر به دختران زیر ۱۸ سال نبوده است و حتی در یک مورد سحر قریشی بازیگر ایرانی نیز تجربیات مشابهی را اذعان می‌کند، او می‌گوید« پنج ساعت مدام مرا کتک می‌زد چرا؟چون می‌خواست من به او به عنوان خدا سجده کنم!»

تعدد این اتفاقات باعث دخالت پلیس ترکیه و حتی بازداشت‌های کوتاه مدت تتلو نیز شده بود. اما آخرین بازداشتی بدلیل شکایت کنسولگری ایران در ترکیه بدلیل فحاشی این خواننده به کارمندان کنسولگری بوده است.

تتلو چندماه بعد از انکه از ایران خارج می‌شود در یک مصاحبه ویدئویی با بی بی سی فارسی در پاسخ به چرایی محجبه بودن تتو(خالکوبی) زنی با حجاب بر روی دستش بدان گفته بود «بی حجابی مادرم مرا در زندگی به این روز انداخت»!

در پرونده تتلو دوبار بازداشت طی سال های ۹۵ و ۹۲ در ایران به چشم می‌خورد. که در آخرین مورد در سال ۹۵ بدلیل توهین به مقامات قضایی بعد از گذشت ۲ ماه با قید وثیقه و عذرخواهی از دستگاه قضایی آزاد می‌شود. با اینحال اطلاق اتهاماتی از جمله اشاعه فحشا، بردگی جنسی و سواستفاده از دختران زیر ۱۸ سال وی را اینبار با اتهامات جدی‌تر روبه رو کرده است که مورد اعتراض کاربران شبکه‌‎های اجتماعی نیز واقع شده بود.

امیر تتلو به دلیل پرونده رابطه جنسی با دختران زیر سن قانونی، در بسیاری از کشورهای جهان امکان دریافت ویزا ندارد و کنسرت هایش بجز در ترکیه، در اروپا و بسیاری دیگر از کشورها لغو می‌شود.

کد خبر : ۲۲۰۷۲۷
لینک کوتاه کپی شد
0
۴
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان