فال روزانه تاروت امروز دوشنبه 29 آبان 1402؛ قدم های بلند!

فال روزانه تاروت امروز دوشنبه 29 آبان 1402 برای متولدین ماه های مختلف را بخوانید.

فال روزانه تاروت امروز دوشنبه 29 آبان 1402؛ قدم های بلند!
کد خبر : ۲۱۹۲۸۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، تصویر زندگی نوشت: «تاروت» مجموعه‌ای از کارت‌های بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در بخش های مختلف اروپا مثل فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی گروهی مورد استفاده قرار می‌گرفته‌است.

از اواخر قرن هجدهم تا به امروز پیروان آن و علاقمندان دانش‌های مخفی و راز آلود، تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی یا حتی گذرگاهی در سیر بعد ذهنی و روحانی قلمداد می‌کنند.

 

 

کارت های تاروت شامل دو دسته کارت تاروت کبیر (Major Arcana) و کارت تاروت صغیر (Minor Arcana) می باشند.

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر : اعتماد به نفستان در حال حاضر باید در سطح بالایی قرار داشته باشد و به همین دلیل هم می توانید قدم های بلندی به سمت اهداف دراز مدت خود بردارید.

پس سعی کنید تمام تلاش و انرژی خود را به کار بگیرید و به کارتان بچسبید تا با انرژی کیهانی موجود در امروز بتوانید نتایج مورد انتظارتان را به دست بیاورید.

امروز ممکن است بخواهید وسط بحث دو نفری که اصلا سر صحبتشان با شما نیست پریده و اظهار نظر کنید، اما خوشبختانه پیش از آن که خودتان را به دردسر بیندازید چیزی شما را از این کار باز خواهد داشت.

فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت مرد دار آویز : امروز دیگران به جای این که به شما کمک کنند دست و پایتان را هم می بندند و این موضوع ممکن است باعث شود رفتارهای عصبی از خودتان نشان بدهید.

با این حال تا زمانی که از درست بودن کار خودتان مطمئن شده اید هیچکس را به چنین کاری متهم نکنید، شاید اشکال از خودتان باشد و با این کار گناهی که خودتان مرتکب شده اید را به گردن دیگران بیندازید.

اگر فکر می کنید تنهایی پیشرفتتان سریعتر خواهد بود در اشتباه هستید؛ به جای این که دیگران را از دور خود پراکنده کنید بهتر است سعی کنید مشکلات موجود در روابطتان را از میان بردارید.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت پاپ : امروز شما این فرصت را خواهید داشت که کارهایی را که به تازگی آغاز کرده اید و یا برنامه هایی که برای آینده نزدیک دارید را یک بار دیگر از نظر بگذرانید.

شما باید پیش از آن که مسیرتان را ادامه دهید از درست بودن برنامه هایتان اطمینان حاصل کنید تا بعدا با هیچ مشکل یا خطری مواجه نشوید.

اگر هر گونه شک و تردیدی در وجود خود احساس کردید به شخصی که می دانید در این زمینه تخصص دارد مراجعه کرده و درخواست راهنمایی

فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ابله : امروز تنبلی به شما غلبه کرده و بیرون آمدن از تختخوابتان برای شما بسیار دشوار به نظر می رسد. اگر به خودتان باشد اصلا دلتان نمی خواهد هیچ کاری انجام دهید، اما متأسفانه چنین چیزی برایتان مقدور نیست.

برای این که کمتر اذیت شوید و از آنچه انجام می دهید لذت ببرید سعی کنید به هر کاری که انجام می دهید جنبه تفریح بدهید و از زاویه مثبت به آن نگاه کنید. دوستان و خانواده برای شما از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و هر گاه به تفاوت هایی که با آنها دارید فکر می کنید سعیتان بر این است که اولویت هایتان را به گونه ای تغییر دهید که با آنها هماهنگ شود. این کار می تواند گاهی برایتان خطرناک باشد و حتی آینده تان را به خطر بیندازد.

فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قدرت : امروز ممکن است با یک نفر که او هم به اندازه شما سرسخت است و خیال ندارد کوتاه بیاید درگیر شوید. این چالش می تواند برای شما درس جدیدی به همراه داشته باشد و به شما متذکر شود که برای به دست آوردن آنچه می خواهید همیشه باید یک پله بالاتر از نیروی مقاوم و بازدارنده ای که در برابرتان قرار گرفته است بروید. شما امروز اصلا دلتان نمی خواهد که دیگران ضعف ها و کمبودهایتان را ببینند تا مبادا نگرشی که نسبت به شما دارند تغییر کند.

فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت امپراطور : امروز ممکن است با موانعی برخورد کنید، اما به هیچ عنوان جای نگرانی نیست. شما قادر هستید کارهایی انجام دهید تا این موانع را دور بزنید، اما چیزی که ذهن شما را بیش از خود این مانع ها درگیر کرده این است که آنها چرا و از کجا پیدا شده اند. سعی کنید زیاد ذهنتان را درگیر این موضوع نکنید، آنچه اهمیت دارد از بین رفتن آنهاست. امروز ممکن است با بحثی که بین شما و یکی از دوستان نزدیکتان پیش می آید از خودتان بپرسید که آیا اصلا این رابطه از اول درست بوده است. در هر حال سعی نکنید عقاید و نظرات واقعی خود را از دیگران مخفی کنید. این که نظرتان با بقیه فرق داشته باشد کاملا طبیعی و حق مسلم شماست.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت جهان : امروز ذهن شما بسیار تیز است و از لحاظ فیزیکی نیز مشتاق و آماده اید که با تمام توان کار کنید. از این ترکیب فوق العاده استفاده کرده و بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید. ذهن شما همچون یک دستگاه تصویربرداری بسیار قوی عمل می کند و حتی کوچک ترین جزئیات نیز از چشم تیزبینتان مخفی نخواهند ماند، تنها چیزی که در حال حاضر باید مواظب آن باشید این است که اجازه ندهید دیگران جلوی پیشرفتتان را بگیرند.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت خورشید : امروز صبح که از خواب بیدار می شوید با یک پرش از رختخوابتان بیرون می جهید و احساس می کنید که هزار تا کار روی سرتان ریخته است و هر یک شما را به سویی می کشد. به نظر می رسد که امروز اطرافیانتان به شما نیاز بیشتری دارند، پس سعی کنید آنچه در توانتان است را برای آنها انجام دهید. برای این که بتوانید از پس این همه کاری که امروز به عهده تان است بربیایید باید مواظب باشید آنقدر هیجان زده نشوید که دیگر نتوانید کاری انجام دهید و شور و هیجانتان نقش بازدارنده پیدا نکند.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت عدالت : سعی نکنید خطاها و اشتباهات خود را به گردن دیگران بیندازید. تنها کسی که در به وجود آمدن شرایط فعلیتان مقصر است خودتان هستید. امروز ذهنتان بیش از اندازه فعال شده است و همچون زنبوری پر تحرک و پر سر و صداست و اگر سعی نکنید آن را آرام کرده و در جهت درست قرار دهید تا آخر شب سرسام خواهید گرفت. به جای این که درگیر احساساتتان شوید باید به واقعیت هایی که به وجود آمدن شرایط فعلی منجر شده اند فکر کنید. شاید پیدا کردن راه حل این مشکل به خاطر اختلاف نظرهایی که با اطرافیانتان دارید چندان راحت نباشد، اما نباید اجازه دهید که این مسائل در فضای خانه و خانواده تشنج ایجاد کنند.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت ملکه : امروز به نظر می رسد که شما درگیر نبرد قدرتی شده اید که نمی توانید خودتان را از آن بیرون بکشید. مشکل اصلی این است که این چالش در واقع اصلا هیچ ربطی به شما و کارهایتان پیدا نمی کند و باید تمام سعیتان را به کار بگیرید که تا جای ممکن خودتان را درگیر تنش هایی که به شما ارتباطی ندارند نکنید. شما صبر و تحملی به مراتب بیشتر از دیگران دارید اما گاهی با خودتان و طوری که هیچکس دیگری نشنود می گویید که ای کاش اوضاع کمی بهتر و راحت تر بود. خوشبختانه در حال حاضر این امکان وجود دارد که تحمل اوضاع برایتان ساده تر شود، کارهایی که باعث آرامشتان می شوند مانند طبیعت گردی در برنامه تان جای دهید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت شیطان : امروز روش ثابت، منطقی و تغییر ناپذیر همیشگیتان ممکن است به چالش کشیده شود و یک نفر که خیلی هم از خود راضی تشریف دارد در برنامه هایی که با نظم و دقت بسیار چیده بودید مشکلاتی جدی ایجاد خواهد کرد. اجازه ندهید این کار بین شما و طرف مقابلتان باعث ایجاد نبردی بر سر قدرت و محبوبیت شود و سعی کنید رفتارتان احساسی نباشد. برای نشان دادن هوش و خلاقیت فوق العاده ای که دارید نیازی نیست که بخواهید از کلمات و استدلال های پیچیده و غیر قابل درک استفاده کنید. ذکاوت واقعی در این است که پیچیده ترین چیزها را به ساده ترین شکل ممکن بیان کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت برج : شما باید نهایت تلاشتان را بکنید که اعتماد به نفس خود را وابسته به نظرات و حرف های دیگران نکنید. نباید اجازه دهید با یک تعریف ساده به اوج آسمان رفته و با یک انتقاد کوچک محکم به زمین بخورید. اجازه ندهید مانند بادکنکی در دست دیگران شوید که هر لحظه بخواهند بادش می کنند و هر وقت بخواهند آن را می ترکانند. رشد روحی و معنوی شما چیزی است که خودتان اولین نفری هستید که باید به آن پی ببرد، اما دلتان می خواهد که آن را از زبان یک نفر دیگر بشنوید. تا زمانی که خودتان به این واقعیت پی نبردی حتی اگر دیگران آن را تأیید کنند هم هیچ ارزشی نخواهد داشت.

 

۰
ارسال نظر