جین سیمور پزشک دهکده سر پیری عاشق شد!

یجین سیمور که در ایران بیشتر او را به خاطر بازی در سریال خاطره‌انگیز «پزشک دهکده» می‌شناسیم، عاشق شد.

جین سیمور پزشک دهکده سر پیری عاشق شد!
کد خبر : ۲۱۹۰۷۲
لینک کوتاه کپی شد
0

سیمور ۷۲ ساله و خواننده و نوازنده ۷۳ ساله گروه موسیقی قدیمی مالیبوز (The Malibooz) ماه گذشته در معرض دید عموم قرار گرفتند و باند گرل (شخصیت زن مجموعه فیلم های جیمز باند) سابق تصاویری دو نفره از خودشان در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

آنها که درباره پیوند عاشقانه خود بسیار خوشحال به نظر می‌رسند در این باره با دیلی میلی صحبت کرده‌اند.

سیمور گفت: «این چیز منحصر به فردی است و در این مقطع از زندگی برایم یک هدیه است. فکر می‌کنم او هم چنین حسی دارد.

دوست داشتنی و به‌وضوح بسیار باهوش است و در عین حال بسیار حامی است. همه کسانی که می‌شناسم او را دوست دارند. همه تحسینش می‌کنند.»

رابطه این دو پس از رابطه درازمدت سیمور با دیوید گرین تهیه کننده شکل گرفت. پیش از آن، این بازیگر چهار بار ازدواج کرده بود.

یک بار با مایکل آتن برو، کارگردان تئاتر، ‌بعد با جفری پلنر هنرمند، دیوید فلین مدیر و جیمز کیچ بازیگر.

سیمور در مورد تفاوت این عاشقانه با روابط قبلی‌اش گفت: «ما به این نتیجه رسیدیم که هرچه هست نیازی به محدودیت و محاسبه ندارد.

لازم نیست رویش نامی بگذاریم. هر دو قدردان چیزی هستیم که در حال حاضر وجود دارد. او بسیار بامحبت و حمایتگر و همچنین یک موسیقیدان فوق‌العاده است.»

زامبتی هم سعی نکرد شیفتگی خود نسبت به این بازیگر را پنهان کند و گفت: «ما از اینکه همدیگر را پیدا کرده‌ایم بسیار خوشحالیم. فکر کنم میک جگر بود که می‌گفت زمان زیادی باقی نماده بنابراین هدر دادن آن فایده‌ای ندارد.»

او اضافه کرد: «ما تحت فشار قانون‌ها یا انتظارات و چیزهای دیگر قرار نمی‌گیریم. او یک زن شگفت انگیز است.»

رابطه این زوج پس از اینکه از طریق پسرانشان که هر دو در عرصه موسیقی فعالیت می‌کنند به هم معرفی شدند شکل گرفت و یک روز پس از آن با هم برای ناهار بیرون رفتند و ساعت‌ها به صحبت نشستند./روزیاتو

 

۰
ارسال نظر