عکس/ واکنش شدید اللحن سپهر حیدری به اظهارات جنجالی مرتضی فنونی زاده

سپهر حیدری کاپیتان اسبق سرخ پوشان با منتشر کردن یادداشت طولانی تند و‌ تیزی علیه مرتضی فنونی زاده او را به حسادت متهم کرده است.

عکس/ واکنش شدید اللحن سپهر حیدری به اظهارات جنجالی مرتضی فنونی زاده
کد خبر : ۲۱۸۸۸۹
لینک کوتاه کپی شد
4

وقت صبح- مصاحبه اخیر مرتضی فنونی زاده در مورد مشکلات باشگاه پرسپولیس و شرایط یحیی گل‌محمدی سر و صدای زیادی را در میان اهالی پرسپولیسی‌ها ایجاد کرده است.

این پیشکسوت فوتبال در بخشی از این مصاحبه از یحیی گل‌محمدی بابت نتایج اخیر تیم پرسپولیس به شدت انتقاد کرد.

همچنین او در قسمتی از این گفت و گوی جنجالی در اظهار نظری عجیب از سرمربی پرسپولیس درخواست کرد که هر چه زودتر استعفا بدهد و محترمانه از باشگاه برود.

اما صحبت‌های بحث برانگیز این مدافع سابق واکنش‌های منفی گسترده ای را از سوی چهره های مشهور و طرفداران پر و پاقرص پرسپولیس در پی داشته است.

در همین خصوص اکنون سپهر حیدری ستاره قدیمی و همیشه معترض پرسپولیس با انتشار یادداشت تند و تیزی در اینستاگرام به شدت به مرتضی فنونی زاده حمله کرده است‌.

کاپیتان پیشین پرسپولیس در بخشی از این مطلب جنجالی اینستاگرامی فنونی زاده را به حسادت متهم کرده و این نوع افراد فوتبالی را از هر نوع سمی برای تیم خطرناک دانسته است.

photo_2023-11-15_21-44-02

۱
ارسال نظر
 • محمودکوچکی

  ازاین سپهرحیدری خیلی بدم میادچراچون نحو هراشیه۰انگارفقط پیشکسوته۰

 • مجید صادقلو

  توکه بزرگتر و کوچکتر رو میفهمی احترام میفهمی چرا حرمت نگه نمیداری،تو برای پرسپولیس بیشتر از فنونی زاده کار کرده ای بزرگترین هنرت حرف زدنت هست و بی غیرتی

  • پرسپولیس کبیر

   بی غیرت تویی که دارید به اقا سپهر توهین میکنید .

 • ناشناس

  آفرین آقا سپهر خوب جواب این مرتیکه رو دادی