عکس/ تبعات صحبت علیه ستاره‌های سپاهان برای رئیس آکادمی این باشگاه

محمدعلی بصیریان، رئیس آکادمی سپاهان روزهای گذشته صحبت هایی جنجالی علیه ستاره های این تیم مطرح کرد که حالا برای او تبعات سنگینی به دنبال داشته است.

عکس/ تبعات صحبت علیه ستاره‌های سپاهان برای رئیس آکادمی این باشگاه
کد خبر : ۲۱۸۸۸۷
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - محمدعلی بصیریان با تصمیم مدیران باشگاه اصفهانی از کار کنار رفت و مهدی سلیمی به عنوان جانشین او در رأس مدیریت آکادمی سپاهان انتخاب شد.

پس از شکست سپاهان مقابل ملوان شاهد انتشار یک استوری اینستاگرامی از سوی محمدعلی بصیریان علیه سیاوش یزدانی، هادی محمدی و نیلسون جونیور بودیم که البته این پست خیلی زود از صفحه مدیر آکادمی سپاهان پاک شد. 

با این حال مورایس در کنفرانس خبری پیش از مصاف با پرسپولیس انتقاد تندی علیه بصیریان مطرح کرد و از انتقاد علیه بازیکنان تیمش توسط رئیس آکادمی باشگاه ناراحت بود.

s4om1tdv

این استوری‌ای بود که سبب شد مدیران باشگاه سپاهان تصمیم به برکناری محمدعلی بصیریان بگیرند.

چند روز پس از این اتفاقات حالا مدیران باشگاه سپاهان تصمیم به کنار گذاشتن محمدعلی بصیریان و انتخاب مهدی سلیمی به جای او در سمت سرپرست آکادمی باشگاه سپاهان گرفته‌اند. ضمن اینکه سلیمی همچنان در سمت مدیر تیم فوتبال بزرگسالان به وظیفه خود ادامه می‌دهد.  

اطلاعیه باشگاه سپاهان در این زمینه با شرح زیر منتشر شده است: «با توجه به رویکرد تحولی باشگاه سپاهان و با تصمیم هیئت مدیره این باشگاه دکتر مهدی سلیمی، مدیر تیم فوتبال سپاهان، با حفظ سمت، به عنوان سرپرست آکادمی فوتبال سپاهان معرفی شد.»

گفتنی است سلیمی سابقه مدیریت آکادمی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان را نیز در کارنامه دارد و از تیرماه امسال در تیم بزرگسالان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان هم بوده است.

منبع: ورزش سه

۰
ارسال نظر