رقابت «نون خ» و «زیرخاکی» برای نوروز ۱۴۰۳

در حال حاضر سه سریال طنز فصل پنجم «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی، فصل چهارم «زیرخاکی» جلیل سامان و «بدل» علی مسعودی تولید و پیش تولید خود را شروع کرده اند که به نظر می‌رسد. «نون. خ» آقاخانی نسبت به دو سریال دیگر در تولید جلوتر است.

رقابت «نون خ» و «زیرخاکی»  برای نوروز ۱۴۰۳
کد خبر : ۲۱۸۸۵۹
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، توجه به شروع تولید و پیش تولید سه مجموعه «زیرخاکی»، «نون. خ» و «بدل» باید دید کدام یک از سریال‌های طنز به آنتن نوروز می‌رسد؟

نوروز امسال همزمان با ماه رمضان شده و به طور حتم سریال‌های این دو مناسبت که با تعطیلی ۱۳ روزی همراه است، دغدغه مدیران سیماست تا بتوانند با تولید و پخش سریال‌ها اوقات مفرحی را برای خانواده‌ها ایجاد کنند.

در میان سریال‌هایی که احتمال پخش آن‌ها در این ایام وجود دارد؛ می‌توان به سریال تاریخی «مهیار عیار» اشاره کرد و سازندگانش پیش‌تر عنوان کردند که آن را برای ماه رمضان به آنتن خواهند رساند.

اما به رسم هر سال؛ سیما تولید و پخش چند سریال طنز را در برنامه خود خواهدداشت.

در حال حاضر سه سریال طنز فصل پنجم «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی، فصل چهارم «زیرخاکی» جلیل سامان و «بدل» علی مسعودی تولید و پیش تولید خود را شروع کرده اند که به نظر می‌رسد.

«نون. خ» آقاخانی نسبت به دو سریال دیگر در تولید جلوتر است.

اصولا سازندگان «زیرخاکی» علاقمند هستند که در سکوت خبری کارهایشان را پیش ببرند، اما نقویان؛ مدیر سیما فیلم در گفت وگویی خبر از پیش تولید این سریال داده است و باید دید سازندگان سریال آن را به نوروز امسال می‌رسانند.

سریالی که همانند «نون. خ» جز سریال‌هایی است که در سه فصل گذشته با استقبال مواجه شده؛ ماجرای سریال «زیرخاکی» از دهه پنجاه شروع شد و به دهه شصت و ایام جنگ ایران و عراق رسید.

داستان از این قرار بود که شخصیتی ساده‌لوح به اسم فریبرز که خودش را متخصص در امور زیرخاکی می‌دانست، در هر دوره‌ای مورد سوءاستفاده گروهی قرار می‌گرفت و زندگی‌اش به نحوی دستخوش اتفاق‌های عجیبی می‌شد.

فصل پنجم «نون. خ» وضعیت بهتری در تولید دارد. به گفته تهیه کننده این سریال؛ فصل پنجم یک اثر جاده‌ای باشد؛

وی می‌گوید: «در این فصل به چند شهر می‌رویم و به نوعی سفری جاده‌ای داریم. از مسیر کرمان، سیستان و بلوچستان به شهر‌های چابهار و دیگر شهر‌های آن منطقه می‌رویم و قصه سریال همراه با کرد‌ها به چند قومیت می‌پردازد.»

به گفته فرجی فصل پنجم سریال «نون خ» شامل ۲۵ قسمت است و پخش آن همزمان با شروع ماه رمضان شروع می‌شود و ادامه آن در نوروز سال ۱۴۰۳ روی آنتن شبکه یک می‌رود.

از دیگر سریال‌هایی که به نظر می‌رسد به تازگی کلید خورده، «بدل» علی مسعودی است. سریالی در ۲۶ قسمت که خود مسعودی آن را نوشته است.

منبع:همشهری

۰
ارسال نظر